Strona główna 0_Slider Kino na szpilkach dla Mam (i nie tylko)

Kino na szpilkach dla Mam (i nie tylko)

0

CINEMA 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie panie na kolejną edycję wyjątkowego wieczoru w kinie. Tym razem spotykamy się z okazji Dnia Matki już 25 maja o godzinie 18:00.

Przywitamy panie tradycyjnie lampką szampana, przy której zapoznać się będzie można z atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia. Zatem wszystkie mamy i nie tylko, będą mogły poradzić się profesjonalnej dietetyk Naturhouse mgr inż. Barbary Olszewskiej, poznać szereg kosmetyków, kremów, balsamów i mnóstwa innych niezbędnych do codziennej pielęgnacji produktów od m.in. Mary Kay, Oriflame czy The Rose. Zaprosi do siebie również salon Depil Concept z Wałbrzycha, a doskonale znana wszystkim paniom ze świdnickiego Kina Na Szpilkach Mydlarnia u Franciszka, zaproponuje coś na chwilę relaksu i odprężenia. Razem ze sklepem Czas Na Herbatę dla wszystkich mam przygotujemy degustację najróżniejszych gatunków i smaków herbat, do których nie zabraknie oczywiście czegoś słodkiego! Aby pokazać, że bycie mamą nie musi oznaczać wcale zaprzestania samorealizacji przykład da Sylwia Oczkowska z Kwadratowe Koty, która zaprezentuje swoje własnoręcznie wykonane dzieła. Na holu kina stanie również wielki namiot profesjonalnej fotobudki „Foto co to?”, gdzie wszystkie Panie będą mogły podczas eventu odbyć niezapomniane sesje ze swoimi mamami, córkami czy wszystkimi przyjaciółkami i na koniec, mieć wspaniałą pamiątkę! zapowiadają organizatorzy.

To oczywiście nie koniec atrakcji, bo na wszystkie panie czeka na sali kinowej także mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Wraz z partnerami projektu wyłonimy podczas najbliższego Kina Na Szpilkach panią, która przejdzie niesamowitą metamorfozę! Nie może zabraknąć również wyjątkowego seansu filmowego. Specjalnie dla pań zagramy poruszającą opowieść o miłości, zdradzie i obsesji „Song to song” z jednym z największych przystojniaków współczesnego kina w roli głównej – Ryanem Goslingiem. Majowe Kino Na Szpilkach będzie jedyną okazją do zobaczenia tego filmu w naszym kinie. Seans oczywiście to nie koniec „babskiego” wypadu, bo partnerzy wydarzenia zaproszą do siebie na afterparty, gdzie za okazaniem biletu z KNS będą czekać zniżki i niespodzianki.

OPIS FILMU: „Song to Song” to współczesne love story rozgrywające się w świecie muzycznej bohemy. BV (Gosling) i Faye (Mara) są szaleńczo zakochanymi w sobie marzycielami. Oprócz miłości, łączy ich pragnienie, by zaistnieć w muzycznym świecie. Choć drzwi do kariery może otworzyć im muzyczny magnat Cook (Fassbender), intencje cynicznego biznesmena nie są do końca jasne. Sprawy skomplikują się, gdy do miłosnego trójkąta dołączy jego nowa muza (Portman).

Uwaga! Już teraz zapraszamy do udziału w konkursie. Ćwiczenia pod okiem profesjonalnego trenera Grzegorza Dwornika z Fitness World, cotygodniowe wizyty i kontrole w Centrum Dietetycznym Naturhouse, a także wybrane zabiegi upiększające i pielęgnacyjne w salonie urody. Do tego finałowa kreacja prosto z salonu Kortas czyli niesamowita przemiana niczym metamorfozy wprost z Hollywood! To wszystko czeka być może właśnie na Ciebie! Aby zgłosić się do metamorfozy wystarczy przesłać na adres mailowy [email protected] swoje zdjęcie wraz z krótkim uzasadnieniem dlaczego to właśnie TY powinnaś wygrać niesamowitą przemianę (w tytule maila wpisując „metamorfozy”). Laureatka zostanie ogłoszona podczas najbliższego Kina Na Szpilkach! Na zgłoszenia czekamy do 23 maja zachęca CINEMA 3D.

/artykuł nadesłany/

Poprzedni artykułHit wiosny na boiskach IV ligi: Polonia-Stal – Foto-Higiena [RELACJA LIVE]
Następny artykułWiosenny piknik ze sztuką w galerii Anart pod Ślężą