Strona główna Wydarzenia Świdnica Świdniczanka odmieni swój wygląd z „Kinem na szpilkach”

Świdniczanka odmieni swój wygląd z „Kinem na szpilkach” [FOTO]

1

Chciała stać się przykładem dla swojej 13-letniej córki, zgłosiła się do konkursu Cinema 3D w Świdnicy i wczoraj podczas „Kina na szpilkach”, organizowanego z okazji Dnia Matki, odebrała niezwykłą nagrodę. Mieszkanka Świdnicy Dorota Pożoga przez trzy miesiące pod okiem trenera osobistego i dietetyczki będzie pracować nad własnym samopoczuciem i wyglądem. Odmienioną świdniczankę zobaczymy na wrześniowej edycji cieszącego się popularnością wśród pań wydarzenia.
„Kino na szpilkach”, tym razem zorganizowane z okazji Dnia Matki, tradycyjnie rozpoczęło się od lampki szampana oraz prezentacji szereg kosmetyków, kremów, balsamów i mnóstwa innych niezbędnych do codziennej pielęgnacji produktów. Bogatą ofertę naturalnych kosmetyków, ale także zabiegów oraz innych artykułów jak chociażby biżuterii, przygotowali specjalnie dla pań partnerzy wydarzenia – Mary Kay, Oriflame, The Rose, Mydlarnia u Franciszka, salon Depil Concept z Wałbrzycha czy Kwadratowe Koty.
Panie mogły również zasięgnąć porady dietetyk Naturhouse mgr inż. Barbary Olszewskiej. Nie zabrakło słodkości oraz sklepu Czas na Herbatę, który przygotował degustacje najróżniejszych gatunków i smaków herbat. W holu Cinema 3D stanął także namiot profesjonalnej fotobudki „Foto co to?”, w którym uczestniczki mogły zrobić niezapomniane sesje ze swoimi mamami, córkami czy przyjaciółkami.
Kolejne atrakcje „Kina na szpilkach” miały miejsce już w sali kinowej. Panie z ekranu usłyszały specjalne życzenia z okazji Dnia Matki od reżyserki, scenarzystki i piosenkarki Marysi Sadowskiej, a także wzięły udział w licznych konkursach z nagrodami, jak chociażby quizie filmowym i „Bitwie na ciacha”. Wraz z partnerami projektu – Centrum Dietetyczne Naturhouse i Fitness World, przedstawiona została również laureatka „Szpilkowych metamorfoz”. – Choć zainteresowanie było ogromne, to do konkursu zgłosiło się niewiele pań. Nie mniej i tak mieliśmy problem, by wybrać tą jedną. Uczestniczki musiały wysłać swoje zdjęcie i uargumentować, dlaczego to właśnie one mają przejść metamorfozę – mówi Bartosz Zacharski z Cinema 3D w Świdnicy.
Laureatką konkursu została świdniczanka, mama 13-latki Dorota Pożoga. – Mieszkanka Świdnicy bardzo szczerze opowiedziała o tym, że chce być wzorem dla córki, która wchodzi w wiek dojrzewania. Kobieta pragnie być dla niej przykładem, że warto nad sobą pracować, a na zmiany nigdy nie jest za późno. Pani Dorota chce przejść metamorfozę także dla siebie i dla męża – wyjaśniał decyzję jury Bartosz Zacharski. Świdniczanka nie spodziewała się wygranej w konkursie. – Chciałam wygrać, ale samo ogłoszenie wyników mnie zaskoczyło. Liczę na to, że zmobilizuje mnie to między innymi do wysiłku fizycznego i zmiany stylu żywienia – mówi laureatka konkursu – Chciałam przejść zmianę dla swojej przyjemności, dobrego samopoczucia i mojej córci – dodała.

Przed świdniczanką trzy miesiące wymagającej konsekwencji pracy nad sobą. Nad zmianą wyglądu czuwać będą Grzegorz Dwornik, trener personalny z Fitness World oraz dietetyk Barbara Olszewska z Centrum Dietetycznego Naturhouse. – Później czekają na panią Dorotę zabiegi kosmetyczne, fryzjer i makijażystka. Finał metamorfozy zaplanowano we wrześniu podczas „Kina na szpilkach” – dodaje Bartosz Zacharski. Odmienioną świdniczankę na wrześniowym finale zobaczymy w kreacji stworzonej przez świdnicką projektantkę Agnieszkę Kortas.

Na zakończenie majowego „Kina na szpilkach” panie obejrzały film „Song to song” o miłości, zdradzie i obsesji, w roli głównej z Ryanem Goslingiem.

Tekst: Agnieszka Nowicka
Zdjęcia: Artur Ciachowski

Poprzedni artykułMali pomocnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU z okazji Dnia Mamy]
Następny artykułSeniorzy zaprezentują swoją twórczość