Strona główna 0_Slider Mali pomocnicy

Mali pomocnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU z okazji Dnia Mamy]

0

Dziś piękne święto, Dzień Matki. Jest to wyjątkowy czas, kiedy mamy okazję nie tylko podziękować naszym Mamom za wszytko co dla nas robią, ale również podarować im chwilę odpoczynku i wyręczyć w domowych obowiązkach. Są tacy, którym pomaganie Mamie weszło w nawyk…

Bezkonkurencyjna w temacie pomocy mamusi okazała się Iga. Tata pisze o niej: Jak widać nakrywa do kolacji wigilijnej (środek zimy) i pomaga w żniwach (środek lata). Zawsze można na nią liczyć, jest niezastąpiona również jak trzeba posmarować bułki na górze, bez krojenia ich – jak widać tak też można! Pobawi się w czerwonego kapturka, pozmywa naczynia choć nie dosięga do zlewu… Słowem jest kochana. Mamy ukochana, jedyna i niezastąpiona pomocniczka. Mama Igi nie musi martwić się o obowiązki domowe – może spokojnie relaksować się w Centrum Urody JUSTYNA.

Pomocnicy mamy: najstarsza Dominika (lat 10) koordynuje pracę młodszych Emilki (lat 8) i Kuby (lat 6) dziś na obiad knedle ze śliwkami – Mama ma wolne – pisze tata rodzeństwa, które postawiło na współpracę. Mama ma czas na chwilę dla siebie, więc może poddać się drobnym zabiegom w Centrum Urody JUSTYNA.

Na koniec chyba najmłodszy pomocnik w naszym konkursie – Kasia, która bez względu na swój wiek gotuje i sprząta. Gratulujemy Mamie, za kilka lat będzie mogła poddać się nie tylko chwili relaksu, ale spokojnie pojedzie na cały turnus do SPA, czego szczerze życzymy.

Wszystkim Mamom gratulujemy pociech, które tak dzielnie angażują się w prace domowe. Wspaniale, że pomagają swoim Mamom, które mogą wykorzystać czas dla siebie na chwilę relaksu w Centrum Urody JUSTYNA.

Poprzedni artykułSąsiedzi uratowali życie starszej pani
Następny artykułŚwidniczanka odmieni swój wygląd z „Kinem na szpilkach” [FOTO]