Atrakcji nie zabraknie dla małych i dużych. Dmuchany zamek, gra w piłkę w wielkich dmuchanych kulach, przeciąganie liny, a może szybki mecz hokeja na trawie? Do tego interesujące pokazy, konkursy, prezentacje. Zapraszamy do wzięcia udziału w pikniku rekreacyjno-sportowym, który w ramach Dni Świdnicy zostanie zorganizowany na obiektach Świdnickiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w niedzielę, 4 czerwca! – zachęca Przemysław Grzyb z OSiR-u.
Zdjęcie archiwalne
Organizatorem pikniku jest OSiR przy współpracy z kilkunastoma działającymi w Świdnicy klubami i stowarzyszeniami sportowymi oraz centrami aktywności ruchowej. Cel pikniku jest prosty: promocja aktywnego stylu życia. – Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do ubrania stroju sportowego i odwiedzenie naszych obiektów całymi rodzinami. Czekamy od godziny 11.00 do 15.00. Co ważne, ze wszystkich atrakcji będzie można korzystać zupełnie za darmo – zaprasza Jerzy Żądło, dyrektor OSiR-u w Świdnicy.
/Źródło OSiR/









![Cztery osobowości jazzu i jeden koncert. W Świdnicy zagra European Jazz Collective [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
![Lokalna historia i ciekawostki w najnowszym 52. „Roczniku Świdnickim” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/52-Rocznik-Swidnicki-2026.01.13-1-100x75.jpg)