Strona główna 0_Slider Konstruktorzy robotów LEGO do dzieła!

Konstruktorzy robotów LEGO do dzieła!

0

Kto już wykonał projekt robota? A kto ma go dopiero w głowie? Do dzieła konstruktorzy robotów LEGO! Jeszcze przez dwa tygodnie czekamy na Wasze prace, a tymczasem mamy dla Was wspaniałą niespodziankę.

Świdnica24.pl i sklep Tommy Toys zapraszają dzieci w wieku 5-14 lat do konkursu plastycznego pod hasłem “Zaprojektuj Robota Konstruktora”. Prace należy dostarczyć do sklepu Tommy Toys do 23 maja. Nagrodą dla 14 projektantów, których pomysły zostaną uznane za najlepsze, będzie udział w specjalnej imprezie z okazji Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca. Ale to nie wszystko – laureaci otrzymają także zestawy LEGO CREATOR (robot odkrywca) i wraz z “Przystankiem Robot” wezmą udział w specjalnych zajęciach, gdzie staną się młodymi inżynierami i konstruktorami: zbudują oraz zaprogramują Robota poznawczego “Robo młot” i wezmą udział w interaktywnym pokazie robotów https://www.facebook.com/tommytoys.legoswidnica/posts/652445751621311

Nagrodę specjalną przyzna także zespół redakcyjny portalu Świdnica24 – będzie to zestaw z serii Classic liczący aż 900 elementów, dzięki czemu będziecie mogli rozwijać swoją pasję i zarażać nią rodzinę i przyjaciół. Szczegóły konkursu znajdziecie na www.tommytoys.pl ZAPRASZAMY!

/red./