Strona główna 0_Slider Dni miast w powiecie. Zobacz, jakie atrakcje nas czekają

Dni miast w powiecie. Zobacz, jakie atrakcje nas czekają [PROGRAM]

0

Na tegorocznych dniach miast w powiecie świdnickim będzie można zobaczyć koncerty chociażby zespołu Hey, Róże Europy czy Grubsona. Miejskim imprezom towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje m.in. wesołe miasteczka, animacje dla dzieci, pikniki czy w Świdnicy – Święto Dzika oraz Gryfiada. Zobacz, co jeszcze znajdzie się w programach największych imprez miejskich.
Stachursky, Róże Europy i Liber gwiazdami Dni Żarowa

W tym roku święto miejskie w Żarowie zaplanowano w dniach 26 i 27 maja. Impreza odbędzie w Parku Miejskim. Gwiazdami wydarzenia będą Róże Europy, Stachursky oraz Liber. Oprócz koncertów w programie znajdują się także m.in. występy lokalnych zespołów, gry i zabawy dla najmłodszych, Park Kuglarzy, dyskoteka pod gwiazdami czy stoiska gastronomiczne.
Koncerty i inne atrakcje na Dniach Świdnicy
Tegoroczne Dni Świdnicy zaplanowano w dniach od 2 do 4 czerwca. Podobnie jak w pozostałych latach impreza odbywać się będzie w dwóch lokalizacjach – Rynek oraz teren Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tradycyjnie w programie wydarzenia nie zabraknie występów lokalnych artystów, barwnej Gryfiady czy cieszącego się wielkim zainteresowaniem Święta Dzika.
Do miejskiego święta włączono także Piknik Sportowy oraz Giełdę Staroci i Numizmatów. Głównymi atrakcjami największej imprezy w mieście są koncerty. W tym roku w Świdnicy wystąpi jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych Hey. Na scenie zobaczymy także popularną grupę Blue Cafe, grających disco-polo Pięknych i Młodych oraz uwielbianą przez najmłodszych Majkę Jeżowską.
Dni Świebodzic z zespołem Persi i Grubsonem
Dni Świebodzic zaplanowano 10 i 11 czerwca. Gwiazdami miejskiego święta będą – zespół Piersi oraz Grubson.

Program:
10 czerwca, sobota
18:30 Disco Polo w wykonaniu zespołu Freaky Boys
20:00 Gwiazda wieczoru – PIERSI
22:00 Dyskoteka – gra DJ CARRY
1:00 Zakończenie pierwszego dnia

11 czerwca, niedziela
17:00 Kabaret „Koń Polski”
18:30 Support Fairy Tale Show
19.30 Sara Music & Dante Show
21:00 Gwiazda wieczoru GRUBSON
23:00 Oficjalne zakończenie Dni Świebodzic 2017

Miejskie święto w Jaworzynie Śląskiej
W tym roku obchody Dni Jaworzyny Śląskiej zaplanowane są na 10 i 11 czerwca na terenie Stadionu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej. Jako gwiazdy wieczoru wystąpią zespoły – Łzy oraz Boys. Na imprezie nie zabraknie także atrakcji dla dzieci, wesołego miasteczka z urządzeniami rozrywkowymi oraz stoisk gastronomicznych.

/Zebrała: AN/

Poprzedni artykułTynk z komina spadł na samochód [FOTO]
Następny artykułZ poezją i prozą Jana Pawła II na ustach. Recytatorzy nagrodzeni [FOTO]