Strona główna Wydarzenia Świdnica „Żelazna kobieta” będzie gościem świdnickiej biblioteki

„Żelazna kobieta” będzie gościem świdnickiej biblioteki

0

Zdobyła najwyższy szczyt Europy Mont Blanc, przepłynęła wpław Wisłę, Odrę i Wartę, została wpisana do Księgi Guinnessa i pokonała 1000 mężczyzn w najcięższych zawodach survivalowych w Polsce, a swoje wyczyny opisała w książce „W cudzych butach”. Mowa o Elżbiecie Krzyżaniak- Smolińską, która już wkrótce odwiedzi Świdnicę. Spotkanie autorskie rozpocznie się o godz. 11.00 w sobotę, 22 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej.
Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska to autorka wielu medytacji i warsztatów, przewodnik duchowy oraz nauczycielka jogi. W swoim życiu pokonała wiele słabości, za co została nazwana „żelazną kobietą.”. Zdobyła najwyższy szczyt Europy Mont Blanc, przepłynęła wpław Wisłę, Odrę i Wartę, została wpisana do Księgi Guinnessa oraz pokonała 1000 mężczyzn w najcięższych zawodach survivalowych w Polsce „Selekcja”.

Swoje przeżycia opisała w biografii „W cudzych butach”. – Książka odmieniła już życie wielu czytelników. Pokazuje jak dotrzeć do samego siebie, wskazuje kierunki, uczy radzenia sobie z przeciwnościami życia . To lekcja wybaczania, która daje siłę i energię – mówi Magdalena Rumiancew Wróblewska, organizatorka spotkania z Elżbietą Krzyżaniak-Smolińską w Świdnicy. Rozmowa z „żelazną kobietą” rozpocznie się o godz. 11.00.
Wstęp wolny.

/oprac./