Strona główna 0_Slider Relacja live z meczu piłkarskiego: Polonia-Stal Świdnica – Pogoń Oleśnica

Relacja live z meczu piłkarskiego: Polonia-Stal Świdnica – Pogoń Oleśnica

0

Za kilkanaście minut rozpocznie się kolejny pojedynek o czwartoligowe punkty. Polonia-Stal Świdnica podejmie na własnym obiekcie Pogoń Oleśnica. W trakcie spotkania dojdzie także do pożegnania wieloletniego piłkarza świdnickiej drużyny Dariusza Filipczaka. Rozstrzygnięty zostanie także plebiscyt na najlepszych na najlepszych zawodników, trenera i drużynę roku.

Rozpoczęcie meczu o 16.00.

Rozpoczynamy spotkanie

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Salamon, Klemiński, Ł. Kot, Sowa, Szuba, Łuszkiewicz, Jagieła, Szczygieł, Myrta

Skład Pogoni: Frątczak, Karga, Koselski, Siódmiak, F. Szczypkowski, A. Szczypkowski, Sepetowski, Pucek, Kluziak, Burzyński

Tuż przed rozpoczęciem spotkania doszło do miłej uroczystości – pożegnania wieloletniego zawodnika świdnickiej drużyny – Dariusza Filipczaka

4′ – rzut rożny dla gospodarzy, dobrze radzą sobie w obronie goście

7′ – świetna kontra świdniczan, Myrta kończy uderzenie głową, ale nieczysto trafił w futbolówkę

8′ – uderzenie Szuby z dystansu – niecelnie

12′ – Łuszkiewicz wychodzi sam na sam z bramkarzem, w ostatniej chwili piłkę wygarnia mu jednak wracający obrońca

16′ – dośrodkowanie oleśniczan w nasze pole karne, piłka ponad bramką i grę wznowi Kot

19′ – znakomita okazje świdniczan, Szczygieł z kilku metrów trafia wprost w bramkarza

26′ – strata biało-zielonych w środku polu, Burzyński skutecznym lobem pokonuje Kota. 1:0 dla Pogoni!

31′ – Sowa – żółta kartka

35′ – ostatnie minuty to gra w środku pola, nie po raz pierwszy rozpoczęliśmy bardzo mocno, a później jest już nieco gorzej

42′ – świetna okazja oleśniczan, na szczęście zdołaliśmy zapobiec utracie gola

45′ – rywale podwyższają z bliskiej odległości na 2:0 (Pucek)!

koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:2

rozpoczynamy drugą połowę, Jędrasiewicz zmienia Klemińskiego

50′ – Szczygieł z 25 metrów strzela wysoko ponad bramką

55′ – rzut rożny dla gospodarzy, zamieszanie w polu karnym rywali, ostatecznie arbiter odgwizduje faul naszego zawodnika

60′ – przejęliśmy całkowitą kontrolę nad meczem, co z tego skoro musimy gonić rywali i zmniejszać dzielący nas dystans dwóch goli

66′ – Kusio zmienia Szczygła

71′ – wciąż naciskamy na przeciwników, ale bez efektu bramkowego, wszystkie akcje rozbijane są w okolicy pola karnego

75′ – zamieszanie w oleśnickiej szesnastce, piłka odbija się wydaje od ręki defensora, ale sędzia jest innego zdania

81′ – rzut wolny dla Pogoni, potężne uderzenie i piłka odbija się od słupka

88′ – Kusio strzela bardzo niecelnie

90′ – koronkowa akcja polonistów, Salamon kończy strzałem w poprzeczkę

koniec meczu – przegrywamy 0:2