Strona główna 0_Slider Rajdowe emocje w Galerii Świdnickiej

Rajdowe emocje w Galerii Świdnickiej [AKTUALIZACJA]

0

W dniach 7-9 kwietnia Galeria Świdnicka zaprasza na event motoryzacyjny, organizowany przy współpracy z G4 Sport Club oraz Kopalni Połysku.


W piątek 7 kwietnia o godz. 20.00 przed głównym wejściem do Galerii świdnickiej odbędzie się honorowy start 1. rundy rajdu TARMAC MASTERS, rozgrywającej się na kultowych odcinkach w Górach Sowich, organizowanej przez G4 Sport Club zrzeszony w PZM.

https://www.youtube.com/watch?v=bji_fAHCqBQ

Na imprezę „Tarmac Masters” składają się dwie eliminacje: Super Konkursowa Jazda Samochodem będąca rundą Amatorskich Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska oraz Rajd Okręgowy będący rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska. Więcej o rajdzie na stronie http://g4sport.club/tarmacmasters2017/

Honorowa meta rajdu zaplanowana jest na sobotę 8 kwietnia o godzinie 19.00, również przed Galerią Świdnicką.

W sobotę 8 kwietnia zarówno młodsi, jak i starsi klienci Galerii Świdnickiej będą mogli spróbować swoich sił w jeździe gokartami. Na parkingu na dachu galerii przygotowany będzie profesjonalny tor kartingowy, z którego miłośnicy szybkiej jazdy korzystać będą bezpłatnie. Dostępne będą gokarty dla dorosłych, ale także gokart dla starszych dzieci oraz tandem do wspólnej przejażdżki dziecka z rodzicem lub instruktorem.

Dodatkowo w dniach 8-9 kwietnia do Galerii Świdnickiej zawita KOPALNIA POŁYSKU, firma zajmująca się kompleksowo detailingiem, a przede wszystkim profesjonalną renowacją lakierów samochodowych poprzez ich wieloetapową korektę. Specjaliści z Kopalni Połysku zaprezentują m.in.: działania wosków naturalnych oraz powłok ceramicznych zabezpieczających lakier, działanie zabezpieczeń dedykowanych felgom aluminiowym, elementom tapicerowanym oraz szybom. Przez cały weekend prezentowane będą gotowe realizacje na wyjątkowych autach, które wyeksponowane będą na pasażu Galerii Świdnickiej.

Serdecznie zapraszamy.

AKTUALIZACJA

Ze względu na panujące warunki atmosferyczne bezpłatny tor kartingowy dostępny będzie nie tylko w sobotę, ale również w niedzielę w godzinach 11-15.

Z powodów technicznych nie odbędzie się prezentacja aut z Kopalni Połysku.

/artykuł nadesłany/