Strona główna 0_Slider Mantra Skład nagrał klip w Londynie

Mantra Skład nagrał klip w Londynie [WIDEO]

0

„Czekam na ten moment” to drugi po „Moje Miami” singiel promujący debiut świdnickiego składu hip-hopowy. Mantra Skład nagrywał wideoklip w Londynie, a jego premiera miała miejsce w sobotę, 15 kwietnia. Gościnnie w utworze pojawił się bytomski raper Kwiato.

Świdnicki zespół Mantra Skład na drugi singiel debiutanckiego krążka „Kolabo Mixtape” z 2016 roku, wybrał kawałek „Czekam na ten moment”. – To był jedyny utwór na całej płycie, na którym pojawia się gość specjalny. Jest nim bytomski raper Kwiato – wyjaśnia wybór singla świdnicki muzyk Daniel Warakomski (Demia Doberman). Tym razem wideoklip był nagrywany w Wielkiej Brytanii. – Miałem przyjemność występować w jednym z utworów na Kwiata płycie. Postanowiłem zaprosić go na nasz album. Doszliśmy do wniosku, że dobrym pomysłem będzie wyjazd do Londynu, by nagrać klip. Okazało się, że Kwiato planuje premierę swojego krążka w jednym z klubów i zaproponował nam także zagranie koncertu – mówi Demia Doberman.
Zdjęcia do najnowszego wideoklipu realizowane były od 31 marca do 1 kwietnia. – Współpracowaliśmy z ekipą Filmate z Walsall. Mieliśmy praktycznie 24 godziny, by zrobić zdjęcia. Na szczęście pogoda nam dopisywała. Musieliśmy się poruszać w szybkim tempie – opowiada świdnicki muzyk. Sceny do klipu powstawały w kilku wybranych miejscach w Londynie, jak chociażby w okolicach pierwszej stacji telewizji BBC. – Zdjęcia realizowane były również na Camden Town. Jest to zwariowana, artystyczna dzielnica, na której można dostać absolutnie wszystko. Nie zależało nam na tym, by pokazać najbardziej reprezentatywne zabytki Londynu. Nagrywaliśmy obrzeża miasta. Staraliśmy się ujmować panoramę Londynu i ciekawe lokacje, które wcześniej nie były wykorzystywane w teledyskach wykonawców chociażby brytyjskich – stwierdza Demia Doberman. Nowy klip do utworu „Czekam na ten moment” miał premierę w sobotę, 15 kwietnia.
Debiutancka płyta Mantry
Świdnicki skład hip-hopowy powstały w 2015 roku z inicjatywy dwóch raperów – Demii Dobermana oraz Zielonego NzU. Raperzy po blisko 10 latach doświadczeń scenicznych postanowili połączyć siły i stworzyć materiał znacznie różniący się od swoich poprzednich solowych dokonań. MANTRA to połączenie dwóch charakterystycznych flow, nietuzinkowych, melodyjnych refrenów, oraz często metaforycznej liryki. Pierwszy album składu „Kolabo Mixtape” ukazał się 7 grudnia 2016 roku. – W wytłoczeniu albumu pomógł nam Urząd Miejski w Świdnicy, ze względu na to, że od wielu lat reprezentowaliśmy miasto na wielu scenach. Płyta wydana została w limitowanym nakładzie. W tej chwili mamy jeszcze około 200 egzemplarzy, które są przeznaczone m.in. na trasę koncertową czy własne świdnickie podwórko – dodaje Daniel Warakomski. Krążek Demii Dobermana i Zielonego NzU można nabyć poprzez oficjalny fanpage grupy – www.facebook.com/mantrasklad.

Tekst: AN
Zdjęcia: Matra Skład

Poprzedni artykułNarkotyki chciał wyrzucić przez okno
Następny artykułZaskoczyli wiedzą i umiejętnościami