Strona główna Wydarzenia Co jest modne w tym sezonie?

Co jest modne w tym sezonie?

0

Modni z pewnością będziemy decydując się na gorset. Wielki powrót, tak niegdyś nielubianej przez kobiety części garderoby, a królującej obecnie na światowych pokazach mody. Gorset wraca do łask. Można go założyć bezpośrednio na ciało, ale także na bluzkę czy nawet marynarkę. Sukienki z gorsetową górą jak najbardziej na „tak!”.

Decydując co na siebie włożyć szalejemy i zapominamy o symetrii. Jeden rękaw dłuższy, drugi krótszy, bluzka odsłaniające jedno ramię czy dodatki nie do pary są przykładem jak można bawić się i ze starego ciucha wyczarować coś nowego, idealnie wpisującego się w trendy. Zapominamy o porządku i jesteśmy na luzie. Delikatna nonszalancja z pewnością uczyni nas pewniejszymi siebie i odważniejszymi w oczach odbiorców. Decydując się na niestandardowe połączenia jak np. dwa różne kolczyki (Dior), wyrazimy swój indywidualizm i charakter. Łamiemy reguły i bawimy się modą.

W najnowszej kolekcji marki Signity są obecne trendy ze światowych wybiegów. Wybierając odpowiednie elementy z pewnością wpiszemy się w wiosenno-letni, modowy klimat.

Drukowane geometryczne wzory na spodniach, ale także  geometria uzyskana dzięki ćwiekom, które pojawiają się na jeansach. Przewija się także motyw sawanny; kurtka, bluzka czy spodnie. Oczywiście nie zabrakło t-shirtu z hasłem. „Must have” tego sezonu.

Trendy trendami, ale przy wyborze trzeba zawsze pamiętać o sobie i o tym, jak się w danych spodniach czy bluzce czujemy. Trendy mają być dla nas drogowskazem pokazującym, w którą stronę mamy iść. Od kilku lat jest moda na wszystko. Nie istnieje pojęcie niedopasowania. Aktualnie więc wszystko jest w modzie i założenie sukienki z luźnym stanem nie będzie modowym faux pas. Kreujmy własny styl.

Mówił Przemysław Kowalski – specjalista branży modowej oraz producent sesji i pokazów mody na stałe współpracujący z polskimi projektantami, dziennikarz modowy.

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułŚwidniczanie zatańczą przed chińską publicznością
Następny artykułMłodzi animatorzy ruszają w teren