Strona główna Konkursy Artyści wykonają najpiękniejsze melodie

Artyści wykonają najpiękniejsze melodie [KONKURS]

0

Soliści najważniejszych scen muzycznych Wrocławia, Krakowa i Warszawy wystąpią już wkrótce w Świdnicy. Muzycy wykonają  słynne dzieła operowe i operetkowe. Wieczór z najpiękniejszymi melodiami odbędzie się w niedzielę, 23 kwietnia o godz. 18.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Na koncert „Gdy opera spotyka się z operetką” dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia.
Koncert „Gdy opera spotyka się z operetką” wykonają soliści najważniejszych scen muzycznych Wrocławia, Krakowa i Warszawy. Muzyczne show stanowi podróż po słynnych dziełach operowych i operetkowych. Na koncercie nie zabraknie popisowych arii, miłosnych duetów, toastów, węgierskich czardaszy, pieśni neapolitańskich i tańców. Artyści postarają się także udowodnić, dlaczego niektórym operetkom bliżej jest jednak do oper i odwrotnie. Muzycy zaprezentują również fragmenty z rzadko wykonywanych w Polsce dzieł.

Bilety: 35/25 zł ulgowy – do nabycia w Informacji Turystycznej, Rynek/Wewnętrzna 2, Świdnica

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy przesłać do nas e-mail zatytułowany „Gdy opera spotyka się z operetką” na adres [email protected] z poprawną odpowiedzią na pytanie konkursowe. E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Pytanie brzmi: Kto stworzył muzykę do słynnej opery „Aida”? Na odpowiedzi czekamy do jutro, 21 kwietnia.