Strona główna 0_Slider Wielka Rapsodia Świdnicka czyli hip-hopowa bitwa freestyle

Wielka Rapsodia Świdnicka czyli hip-hopowa bitwa freestyle

0

W najbliższą sobotę w Klubie Bolko ŚOK już po raz 4. spotkają się fani hip-hopu ze Świdnicy i innych zakątków Polski. Pula nagród w bitwie freestyle wynosi 1300 zł. W poprzednich edycjach triumfował Milu (Wrocław) oraz dwukrotnie Filipek (Milicz).

Zdjęcie archiwalne

Zapisy do bitwy trwają do piątku 3 marca, ale już w tej chwili wiadomo, że ze Świdnicy weźmie udział znacznie więcej zawodników niż w latach poprzednich. Oprócz nich pojawią się też reprezentanci m.in. Szczecina, Zielonej Góry, Wrocławia, Dzierżoniowa i Jaworzyny.

Zwycięzcę wybierze jury w składzie:
Nullo – pochodzący z Wałbrzycha raper, producent muzyczny, wydawca; współzałożyciel rapowej grupy Trzeci Wymiar, z którą wydał albumy „Cztery Pory Rapu”, „Inni Niż Wszyscy”, „Złodzieje Czasu”, „Dolina Klaunoow”, „Odmienny Stan Świadomości” oraz solowy „SPG Dystrykt”.
Proceente – raper, dziennikarz i freestyle’owiec, właściciel wytwórni Aloha Entertainment. Jako MC konferansjer prowadził największe imprezy w kraju m.in. Mazury Hip-Hop Festiwal, Hip-Hop Na Żywca, Hip-Hop Arena czy Prosto Festival.
Madział – świdnicki raper/freestyle’owiec, organizator pierwszych ustawek freestylowych w rodzinnym mieście. Laureat kilku wrocławskich bitew w latach 2007-2009 (Freestylez Festiwal, Battle King), finalista Wojny O Wawel 2009.

Tak jak w poprzednich latach, Wielką Rapsodię poprowadzi Demia Doberman a znakiem rozpoznawczym będą podkłady grane na żywo przez liveband w składzie: B. Bednarz (bas), M. Chochołek (perkusja), S. Jeśko ‘Slime’ (turntable).

Przybliżony plan godzinowy wydarzenia:

18:00 otwarcie klubu: rejestracja uczestników + open mic
19:00 eliminacje
20:00 pojedynki grupowe
21:15 finały

Bilety na Wielką Rapsodię Świdnicką w cenie 10 zł dostępne są w Informacji Turystycznej i sieci Ticketpro a w sobotę także na bramce w Klubie Bolko ŚOK. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: http://bit.ly/Rapsodia2017

Bartosz Łabuda, ŚOK

Poprzedni artykułZUS wypatrzył pomyłkę sprzed 16 lat i mocno przestraszył klienta
Następny artykułPrakto Polonia tym razem przegrywa po dogrywce