Strona główna 0_Slider Urodzinowe atrakcje i spotkanie z gwiazdą

Urodzinowe atrakcje i spotkanie z gwiazdą [FOTO]

0

Pięć lat minęło od otwarcia Galerii Świdnickiej. Obiekt powstał w miejsce ruin po zakładach elektromotoryzacyjnych i stał się integralną częścią miasta. Dzisiaj Galeria zaprosiła na swoje urodziny.

Od wejścia czekają atrakcje dla najmłodszych – dmuchana zjeżdżalnia i zabawny, również dmuchany, autobus. Tuż obok do wspólnej zabawy zapraszają clowni. O 15.00 rozpoczęły się występy zespołów i solistów, zaprzyjaźnionych z Galerią. Głównym punktem programu będzie koncert piosenkarki młodego pokolenia Natalii Szroeder, który rozpocznie się o 18.00. Wcześniej autorka popowych przebojów, m.in.”Lustra” i „Domek z kart”, opowiadała grupie fanek i fanów o swojej pracy, występach w „Tańcu z gwiazdami” oraz planach na przyszłość. Na 7 kwietnia zapowiedziała premierę nowego singla.

Przypominamy, że z okazji 5. Urodzin Galerii Świdnickiej zorganizowany został Wielki Konkurs Urodzinowy, w którym główną nagrodą jest bon o wartości 5000zł do wykorzystania w biurze podróży ITAKA w Galerii Świdnickiej. Oprócz nagrody głównej do wygrania są dwa rowery oraz bony na zakupy o wartości 500zł każdy. Aby wziąć udział w konkursie należy do 18 marca 2017 zrobić zakupy za min. 50zł brutto w dowolnym sklepie w Galerii Świdnickiej, zgłosić się z paragonem do punktu obsługi konkursu i wypełnić formularz zgłoszeniowy zawierający zadanie konkursowe.

Szczegóły i regulamin dostępne na www.galeria-swidnicka.pl

Zdjęcia Anna Pawłowska

 

Poprzedni artykułPiłkarze Polonii-Stali Świdnica inaugurują wiosnę [RELACJA LIVE Z WOŁOWA]
Następny artykułDwaj zahamowali, trzeci już nie