Strona główna 0_Slider Szczegółowy rozkład jazdy piłkarskiej IV ligi

Szczegółowy rozkład jazdy piłkarskiej IV ligi

0

Kibice piłkarscy rozpoczynają już powoli odliczanie do rozpoczęcia rundy wiosennej sezonu 2016/2017. Dziś prezentujemy szczegółowy terminarz grupy wschodniej i zachodniej IV ligi dolnośląskiej. Na tym szczeblu na boisku zobaczymy czterech reprezentantów powiatu świdnickiego: Polonię-Stal Świdnica, Karolinę Jaworzyna Śląska, Victorię Świebodzice i AKS Strzegom.

Szczegółowy terminarz rundy wiosennej IV ligi (grupa wschodnia):

Zaległy mecz 15. kolejki:

Foto-Higiena Gać – Victoria Świebodzice (11.03 – 14.00)

16. kolejka (18-19 marca)
MKP Wołów – Polonia-Stal Świdnica (sb – 14.00)
Bielawianka Bielawa – Wiwa Goszcz
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Victoria Świebodzice
Foto-Higiena Gać – Unia Bardo
GKS Kobierzyce – Orzeł Sadowice
Sokół Marcinkowice – Karolina Jaworzyna Śląska
Sokół Wielka Lipa – Pogoń Oleśnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Nowa Ruda

17. kolejka (25-26 marca)
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Bielawianka Bielawa
Piast Nowa Ruda – Sokół Wielka Lipa
Pogoń Oleśnica – Sokół Marcinkowice
Karolina Jaworzyna Śląska – Polonia-Stal Świdnica (sb – 16.00)
MKP Wołów – GKS Kobierzyce
Orzeł Sadowice – Foto-Higiena Gać
Unia Bardo – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Victoria Świebodzice – Wiwa Goszcz

18. kolejka (1-2 kwietnia)
Bielawianka Bielawa – Victoria Świebodzice
Wiwa Goszcz – Unia Bardo
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Orzeł Sadowice
Foto-Higiena Gać – MKP Wołów
GKS Kobierzyce – Karolina Jaworzyna Śląska
Polonia-Stal Świdnica – Pogoń Oleśnica (sb – 16.00)
Sokół Marcinkowice – Piast Nowa Ruda
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Ząbkowice Śląskie

19. kolejka (8-9 kwietnia)
Sokół Wielka Lipa – Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda – Polonia-Stal Świdnica (sb – 16.00)
Pogoń Oleśnica – GKS Kobierzyce
Karolina Jaworzyna Śląska – Foto-Higiena Gać
MKP Wołów – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orzeł Sadowice – Wiwa Goszcz
Unia Bardo – Victoria Świebodzice

20. kolejka (15 kwietnia)
Bielawianka Bielawa – Unia Bardo
Victoria Świebodzice – Orzeł Sadowice
Wiwa Goszcz – MKP Wołów
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Karolina Jaworzyna Śląska
Foto-Higiena Gać – Pogoń Oleśnica
GKS Kobierzyce – Piast Nowa Ruda
Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie (16.00)
Sokół Marcinkowice – Sokół Wielka Lipa

21. kolejka (22-23 kwietnia)
Sokół Marcinkowice – Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa – Polonia-Stal Świdnica (sb – 16.00)
Orzeł Ząbkowice Śląskie – GKS Kobierzyce
Piast Nowa Ruda – Foto-Higiena Gać
Pogoń Oleśnica – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Karolina Jaworzyna Śląska – Wiwa Goszcz
MKP Wołów – Victoria Świebodzice
Orzeł Sadowice – Unia Bardo

22. kolejka (29-30 kwietnia)
Bielawianka Bielawa – Orzeł Sadowice
Unia Bardo – MKP Wołów
Victoria Świebodzice – Karolina Jaworzyna Śląska
Wiwa Goszcz – Pogoń Oleśnica
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Piast Nowa Ruda
Foto-Higiena Gać – Orzeł Ząbkowice Śląskie
GKS Kobierzyce – Sokół Wielka Lipa
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Marcinkowice (sb – 17.00)

23. kolejka (3 maja)
Polonia-Stal Świdnica – Bielawianka Bielawa (17.00)
Sokół Marcinkowice – GKS Kobierzyce
Sokół Wielka Lipa – Foto-Higiena Gać
Orzeł Ząbkowice Śląskie – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Piast Nowa Ruda – Wiwa Goszcz
Pogoń Oleśnica – Victoria Świebodzice
Karolina Jaworzyna Śląska – Unia Bardo
MKP Wołów – Orzeł Sadowice

24. kolejka (6-7 maja)
Bielawianka Bielawa – MKP Wołów
Orzeł Sadowice – Karolina Jaworzyna Śląska
Unia Bardo – Pogoń Oleśnica
Victoria Świebodzice – Piast Nowa Ruda
Wiwa Goszcz – Orzeł Ząbkowice Śląskie
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Sokół Wielka Lipa
Foto-Higiena Gać – Sokół Marcinkowice
GKS Kobierzyce – Polonia-Stal Świdnica (sb – 15.00)

25. kolejka (13-14 maja)
GKS Kobierzyce – Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica – Foto-Higiena Gać (sb – 17.00)
Sokół Marcinkowice – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Sokół Wielka Lipa – Wiwa Goszcz
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Victoria Świebodzice
Piast Nowa Ruda – Unia Bardo
Pogoń Oleśnica – Orzeł Sadowice
Karolina Jaworzyna Śląska – MKP Wołów

26. kolejka (20-21 maja)
Bielawianka Bielawa – Karolina Jaworzyna Śląska
MKP Wołów – Pogoń Oleśnica
Orzeł Sadowice – Piast Nowa Ruda
Unia Bardo – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Victoria Świebodzice – Sokół Wielka Lipa
Wiwa Goszcz – Sokół Marcinkowice
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Polonia-Stal Świdnica (sb – 11.00)
Foto-Higiena Gać – GKS Kobierzyce

27. kolejka (27-28 maja)
Foto-Higiena Gać – Bielawianka Bielawa
GKS Kobierzyce – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia-Stal Świdnica – Wiwa Goszcz (sb – 17.00)
Sokół Marcinkowice – Victoria Świebodzice
Sokół Wielka Lipa – Unia Bardo
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Orzeł Sadowice
Piast Nowa Ruda – MKP Wołów
Pogoń Oleśnica – Karolina Jaworzyna Śląska

28. kolejka (3-4 czerwca)
Bielawianka Bielawa – Pogoń Oleśnica
Karolina Jaworzyna Śląska – Piast Nowa Ruda
MKP Wołów – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Sadowice – Sokół Wielka Lipa
Unia Bardo – Sokół Marcinkowice
Victoria Świebodzice – Polonia-Stal Świdnica (sb – 17.00)
Wiwa Goszcz – GKS Kobierzyce
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Foto-Higiena Gać

29. kolejka (10-11 czerwca)
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Gać – Wiwa Goszcz
GKS Kobierzyce – Victoria Świebodzice (sb – 17.00)
Polonia-Stal Świdnica – Unia Bardo (sb – 17.00)
Sokół Marcinkowice – Orzeł Sadowice
Sokół Wielka Lipa – MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Karolina Jaworzyna Śląska (sb – 17.00)
Piast Nowa Ruda – Pogoń Oleśnica

30. kolejka (17-18 czerwca)
Bielawianka Bielawa – Piast Nowa Ruda
Pogoń Oleśnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Karolina Jaworzyna Śląska – Sokół Wielka Lipa (sb – 17.00)
MKP Wołów – Sokół Marcinkowice
Orzeł Sadowice – Polonia-Stal Świdnica (sb – 17.00)
Unia Bardo – GKS Kobierzyce
Victoria Świebodzice – Foto-Higiena Gać (sb – 17.00)
Wiwa Goszcz – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie

Szczegółowy terminarz rundy wiosennej IV ligi (grupa zachodnia):

16. kolejka (18-19 marca)
AKS Strzegom – Zamet Przemków
Zagłębie II Lubin – GKS Warta Bolesławiecka
Chrobry II Głogów – Stal Chocianów
Granica Bogatynia – Sparta Grębocice
Karkonosze Jelenia Góra – Orla Wąsosz
Lotnik Jeżów Sudecki – Piast Wykroty
Nysa Zgorzelec – Apis Jędrzychowice
Orkan Szczedrzykowice – Włókniarz Mirsk

17. kolejka (25-26 marca)
Orkan Szczedrzykowice – AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk – Nysa Zgorzelec
Apis Jędrzychowice – Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Wykroty – Karkonosze Jelenia Góra
Orla Wąsosz – Granica Bogatynia
Sparta Grębocice – Chrobry II Głogów
Stal Chocianów – Zagłębie II Lubin
GKS Warta Bolesławiecka – Zamet Przemków

18. kolejka (1-2 kwietnia)
AKS Strzegom – GKS Warta Bolesławiecka
Zamet Przemków – Stal Chocianów
Zagłębie II Lubin – Sparta Grębocice
Chrobry II Głogów – Orla Wąsosz
Granica Bogatynia – Piast Wykroty
Karkonosze Jelenia Góra – Apis Jędrzychowice
Lotnik Jeżów Sudecki – Włókniarz Mirsk
Nysa Zgorzelec – Orkan Szczedrzykowice

19. kolejka (8-9 kwietnia)
Nysa Zgorzelec – AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice – Lotnik Jeżów Sudecki
Włókniarz Mirsk – Karkonosze Jelenia Góra
Apis Jędrzychowice – Granica Bogatynia
Piast Wykroty – Chrobry II Głogów
Orla Wąsosz – Zagłębie II Lubin
Sparta Grębocice – Zamet Przemków
Stal Chocianów – GKS Warta Bolesławiecka

20. kolejka (15 kwietnia)
AKS Strzegom – Stal Chocianów
GKS Warta Bolesławiecka – Sparta Grębocice
Zamet Przemków – Orla Wąsosz
Zagłębie II Lubin – Piast Wykroty
Chrobry II Głogów – Apis Jędrzychowice
Granica Bogatynia – Włókniarz Mirsk
Karkonosze Jelenia Góra – Orkan Szczedrzykowice
Lotnik Jeżów Sudecki – Nysa Zgorzelec

21. kolejka (22-23 kwietnia)
Lotnik Jeżów Sudecki – AKS Strzegom
Nysa Zgorzelec – Karkonosze Jelenia Góra
Orkan Szczedrzykowice – Granica Bogatynia
Włókniarz Mirsk – Chrobry II Głogów
Apis Jędrzychowice – Zagłębie II Lubin
Piast Wykroty – Zamet Przemków
Orla Wąsosz – GKS Warta Bolesławiecka
Sparta Grębocice – Stal Chocianów

22. kolejka (29-30 kwietnia)
AKS Strzegom – Sparta Grębocice
Stal Chocianów – Orla Wąsosz
GKS Warta Bolesławiecka – Piast Wykroty
Zamet Przemków – Apis Jędrzychowice
Zagłębie II Lubin – Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów – Orkan Szczedrzykowice
Granica Bogatynia – Nysa Zgorzelec
Karkonosze Jelenia Góra – Lotnik Jeżów Sudecki

23. kolejka (3 maja)
Karkonosze Jelenia Góra – AKS Strzegom
Lotnik Jeżów Sudecki – Granica Bogatynia
Nysa Zgorzelec – Chrobry II Głogów
Orkan Szczedrzykowice – Zagłębie II Lubin
Włókniarz Mirsk – Zamet Przemków
Apis Jędrzychowice – GKS Warta Bolesławiecka
Piast Wykroty – Stal Chocianów
Orla Wąsosz – Sparta Grębocice

24. kolejka (6-7 maja)
AKS Strzegom – Orla Wąsosz
Sparta Grębocice – Piast Wykroty
Stal Chocianów – Apis Jędrzychowice
GKS Warta Bolesławiecka – Włókniarz Mirsk
Zamet Przemków – Orkan Szczedrzykowice
Zagłębie II Lubin – Nysa Zgorzelec
Chrobry II Głogów – Lotnik Jeżów Sudecki
Granica Bogatynia – Karkonosze Jelenia Góra

25. kolejka (13-14 maja)
Granica Bogatynia – AKS Strzegom
Karkonosze Jelenia Góra – Chrobry II Głogów
Lotnik Jeżów Sudecki – Zagłębie II Lubin
Nysa Zgorzelec – Zamet Przemków
Orkan Szczedrzykowice – GKS Warta Bolesławiecka
Włókniarz Mirsk – Stal Chocianów
Apis Jędrzychowice – Sparta Grębocice
Piast Wykroty – Orla Wąsosz

26. kolejka (20-21 maja)
AKS Strzegom – Piast Wykroty
Orla Wąsosz – Apis Jędrzychowice
Sparta Grębocice – Włókniarz Mirsk
Stal Chocianów – Orkan Szczedrzykowice
GKS Warta Bolesławiecka – Nysa Zgorzelec
Zamet Przemków – Lotnik Jeżów Sudecki
Zagłębie II Lubin – Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry II Głogów – Granica Bogatynia

27. kolejka (27-28 maja)
Chrobry II Głogów – AKS Strzegom
Granica Bogatynia – Zagłębie II Lubin
Karkonosze Jelenia Góra – Zamet Przemków
Lotnik Jeżów Sudecki – GKS Warta Bolesławiecka
Nysa Zgorzelec – Stal Chocianów
Orkan Szczedrzykowice – Sparta Grębocice
Włókniarz Mirsk – Orla Wąsosz
Apis Jędrzychowice – Piast Wykroty

28. kolejka (3-4 czerwca)
AKS Strzegom – Apis Jędrzychowice
Piast Wykroty – Włókniarz Mirsk
Orla Wąsosz – Orkan Szczedrzykowice
Sparta Grębocice – Nysa Zgorzelec
Stal Chocianów – Lotnik Jeżów Sudecki
GKS Warta Bolesławiecka – Karkonosze Jelenia Góra
Zamet Przemków – Granica Bogatynia
Zagłębie II Lubin – Chrobry II Głogów

29. kolejka (10-11 czerwca)
Zagłębie II Lubin – AKS Strzegom
Chrobry II Głogów – Zamet Przemków
Granica Bogatynia – GKS Warta Bolesławiecka
Karkonosze Jelenia Góra – Stal Chocianów
Lotnik Jeżów Sudecki – Sparta Grębocice
Nysa Zgorzelec – Orla Wąsosz
Orkan Szczedrzykowice – Piast Wykroty
Włókniarz Mirsk – Apis Jędrzychowice

30. kolejka (15 czerwca)
AKS Strzegom – Włókniarz Mirsk
Apis Jędrzychowice – Orkan Szczedrzykowice
Piast Wykroty – Nysa Zgorzelec
Orla Wąsosz – Lotnik Jeżów Sudecki
Sparta Grębocice – Karkonosze Jelenia Góra
Stal Chocianów – Granica Bogatynia
GKS Warta Bolesławiecka – Chrobry II Głogów
Zamet Przemków – Zagłębie II Lubin