Strona główna 0_Slider Gorące Kino na Szpilkach

Gorące Kino na Szpilkach [FOTO]

10

W holu tłum, sala kinowa pękająca w szwach – oto jak świdniczanki przyjęły zaproszenie kina Cinema 3D na świętowanie Dnia Kobiet z Kinem na Szpilkach. Było gorąco – bynajmniej nie za sprawą licznie przybyłych pań czy niedziałającej klimatyzacji. Wszystkiemu “winien” jeden młodzieniec.

Marcowa edycja Kina na Szpilkach, poza wyczekiwaną główną atrakcją wieczoru w postaci występu przedstawiciela grupy chippendales, przyniosła kilka nowości. Wieczór rozpoczął się tradycyjną lampką szampana w holu kina oraz możliwością odwiedzenia stoisk sponsorów. Sala kinowa bardzo szybko wypełniła się po brzegi, a zgromadzone panie mogły usłyszeć życzenia z okazji ich zeszłotygodniowego święta, które w imieniu Cinema 3D złożył Bartosz Zacharski. Rozstrzygnięto konkurs na fotografię ukazującą kobiece piękno podczas codziennych obowiązków. Laureatką została pani Elżbieta, która z dużą dawką humoru i dystansu przedstawiła obraz kobiety, ale wyróżniono także panią Grażynę Gryka za pokazanie siebie realizującej swoje hobby. Panie wykazały się świetną znajomością języka czeskiego w konkursie drużynowym, a na koniec wybrały Michała Żebrowskiego “Ciachem Kina na Szpilkach”. Aktor otrzyma specjalny certyfikat potwierdzający ten tytuł. Podczas każdej edycji będziemy dawać Paniom możliwość wybrania “Ciacha Kina na Szpilkach” spośród aktorów grających w prezentowanych filmach – opowiada Bartosz Zacharski – Decydować będzie siła głosów i to dosłownie.

Niewątpliwie kulminacyjnym punktem wieczoru okazał się występ przedstawiciela grupy “Heart Breakers”. Mężczyzna zaprezentował taniec erotyczny, do którego zaprosił również panie z sali kinowej. Było gorąco!

Kolejne Kino na szpilkach już w maju. Zapraszamy!

/red./

foto Anna Pawłowska