Strona główna 0_Slider Dzień Kobiet na wesoło!

Dzień Kobiet na wesoło!

0

Taniec, śpiew i kabaret zagoszczą w Świdnicy na Dzień Kobiet za sprawą przedstawienia Marii i Wojciecha Skiślewiczów. Pełen humoru program „Być kobietą, być kobietą” w wykonaniu 40 pań w wieku 50 +, rozpocznie się 8 marca o godz. 18.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Ale to nie jedyne atrakcje przygotowane specjalnie dla pań w dniu ich święta.

Tegoroczna odsłona Dnia Kobiet w Świdnicy rozpocznie się wernisażem wystawy o godz. 17.30 w Galerii Fotografii. Zdjęcia pokazujące kobiece piękno przygotowali – pochodząca z Krakowa Renata Młynarczyk, która zajmuje się obrazami tradycyjnymi i wielkoformatowymi, wrocławianin Roland Okoń fascynujący się portretami, a także świdniczanin Dariusz Sebastiański związany z fotografią analogową.

Kolejnym wydarzeniem święta kobiet będzie spektakl według pomysłu, scenariusza i reżyserii Marii i Wojciecha Skiślewiczów. Przestawienie powstało we współpracy z Krystyną Lasek. – Program będzie bardzo wesoły. Chcieliśmy w nim docenić panie w wieku 50 +, 60 +, 70+, które potrafią bawić się i dać trochę radości innym – zapowiada świdnicka choreografka, kierownik zespołów artystycznych Maria Skiślewicz. W show tanecznym wystąpi 40 pań, które zgłosiły w nim chęć udziału. – Będzie to coś zupełnie wyjątkowego. Wszyscy występujący są amatorami, a nam chodziło o to, by kobiety w siebie uwierzyły – dodaje.

Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny.

AN