Strona główna Sport Inne Walczyli o punkty przy tenisowych stołach

Walczyli o punkty przy tenisowych stołach

0

83 zawodniczek i zawodników wystartowało w Mistrzostwach strefy VI w tenisie stołowym organizowanych w ramach XVIII Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale, a wszyscy ugoszczeni zostali gorącym posiłkiem ufundowanym przez GOKSiR Dobromierz. Sportowcy walczyli o punkty dla swoich gmin i powiatów.

Wyniki końcowe turnieju :

Młodziczki:
1. Pawlicka Martyna – Dobromierz
2. Żur Wiktoria – Dobromierz
3. Magoń Laura – Dobromierz
4. Stachurska Natalia – Marcinowice
5-6. Rogala Klaudia – Dobromierz
5-6. Moczurad Aniela – Marcinowice
7-8 Kubisztal Kinga – Świdnica
7-8. Głowacka Kasandra – Świdnica
9-12. Borek Aleksandra – Marcinowice
9-12. Kowalska Agata – Dobromierz
9-12. Gołąb Ewelina – Strzegom
9-12. Wysoczańska Wiktoria – Dobromierz

Młodzicy:
1. Duma Wojciech – Świdnica
2. Duma Marek – Świdnica
3. Studnicki Dominik – Świdnica
4. Borek Arkadiusz – Marcinowice
5-6. Grzywaczewski Paweł – Dobromierz
5-6. Andruszko Wiktor – Dobromierz
7-8. Engler Dominik – Dobromierz
7-8. Ratajczyk Gabryś – Dobromierz
9-12. Bech Wojciech – Marcinowice
9-12. Darasz Patryk – Świdnica
9-12. Truty Krzysztof – Świdnica
9-12. Danko Jakub – Świdnica
13-16. Mikuła Maciej – Świdnica
13-16. Grandys Mateusz – Świdnica
13-16. Foryś Norbert – Świdnica
13-16. Malawski Jakub – Świdnica

Kadetki:
1. Chwistek Natalia – Świdnica
2. Malinowska Karolina – Świdnica
3. Konarska Martyna – Świdnica
4. Andrzejewska Katarzyna – Dobromierz
5. Paździora Anna – Świdnica

Kadeci:
1. Kowalski Jakub – Świdnica
2. Węsek Maciej – Dobromierz
3. Lech Adam – Marcinowice
4. Połczyński Kamil – Świdnica
5-6. Babiak Kacper – Dobromierz
5-6. Skawina Bartosz – Świdnica
7-8. Krzywy Aleksander – Marcinowice
7-8. Marzec Marcel – Marcinowice
9-12. Sajdak Michał – Marcinowice
9-12. Twardzicki Bartosz – Świdnica
9-12. Ciećko Sebastian – Świdnica
9-12. Hajdrych Jakub – Świdnica
13-15. Rymkiewicz Łukasz – Świdnica
13-15. Pienio Dawid – Marcinowice
13-15. Przybylski Michał – Świdnica

Juniorki:
1. Polańska Klaudia – Marcinowice
2. Botuszan Edyta – Marcinowice
3. Rejkowicz Anna – Świdnica
4. Gryszka Anita – Świdnica
5. Rogala Justyna – Dobromierz

Juniorzy
1. Hajdrych Michał – Świdnica
2. Hajdrych Damian – Świdnica
3. Hajdrych Kamil – Świdnica
4. Prask Paweł – Świdnica
5-6. Winiarski Piotr – Dobromierz
5-6. Dratwa Kacper – Świdnica
7-8. Kucia Janusz – Świdnica
7-8. Kowalski Mateusz – Świdnica
9. Mokros Michał – Świdnica

Seniorki:
1. Wojewódka Małgorzata – Marcinowice
2. Staniszewska Anna – Świdnica
3. Kalita Katarzyna – Świdnica
4. Petryków Dominika – Marcinowice
5. Dymura Alicja – Marcinowice

Seniorzy:
1. Makajew Maciej – Dzierżoniów
2. Pęczar Rafał – Marcinowice
3. Pawłowski Dariusz – Marcinowice
4. Petryków Stanisław – Marcinowice
5-6. Danaj Robert – Dobromierz
5-6. Sukiennik Sebastian – Dobromierz
7-8. Gołąbek Andrzej – Świdnica
7-8. Figlewicz Jan – Dobromierz
9-12. Sukiennik Andrzej – Dobromierz
9-12. Dębiński Patryk – Świdnica
9-12. Walas Grzegorz – Dobromierz
9-12. Rogala Artur – Dobromierz
13-16. Danko Jacek – Świdnica
13-16. Nydza Krzysztof – Dobromierz
13-16. Burczyński Stanisław – Świdnica
13-16. Studnicki Michał – Świdnica

Punktacja gmin:
1. Świdnica 435 pkt.
2. Dobromierz 265 pkt.
3. Marcinowice 236 pkt.
4. Dzierżoniów 24 pkt.

Punktacja powiatów:
1. Świdnica – 936 pkt.
2. Dzierżoniów – 24 pkt.