Strona główna 0_Slider Tłusty czwartek ze Swidnica24.pl i Cukiernią “Kasia”

Tłusty czwartek ze Swidnica24.pl i Cukiernią “Kasia”

3

Smażone z zachowaniem tradycyjnej receptury, z marmoladowym nadzieniem i spod ręki mistrza. Swidnica24.pl i Cukiernia „Kasia” Jadwigi i Eugeniusza Kępów już po raz piąty zapraszają  na wspaniałe pączki. 100 słodkich prezentów w tłusty czwartek, 23 lutego będzie czekać na świdnickim Rynku nieopodal redakcji Swidnica24.pl (Rynek 33).

Eugeniusz Kępa

Zapusty –  inaczej – tłusty czwartek, zapowiadają ostatni tydzień karnawału. To dzień, w którym do woli można się objadać, a nawet należy! – Zjedzenie pączka właśnie dzisiaj gwarantuje powodzenie na cały rok – przypomina wielowiekowy przesąd Eugeniusz Kępa, jeden z najbardziej znanych świdnickich cukierników. Mija 37 lat, odkąd przy ulicy Długiej prowadzi własną cukiernię „Kasia”, ale pączki smaży już 50 lat.

Pachnące, puszyste pączki w Cukierni „Kasia” można kupić codziennie, a należy w tłusty czwartek. Smakoszy cukiernia zaprasza od 7.00 do 18.00. 100 pysznych pączków z marmoladą cukiernia postanowiła sprezentować świdniczanom. Zapraszamy! Rynek, 23 lutego, godzina 12.00!