Zupełnie nie wyszły juniorkom Polonii Świdnica i juniorom Dekorii Świdnica turnieje ćwierćfinałowe Mistrzostw Polski w siatkówce. Nasze drużyny odpadły z dalszej rywalizacji w mistrzostwach kraju i nie ugrały nawet seta!
Panie walczą w Dąbrowie Górniczej. W grupie A ulegliśmy w trzech setach Jedynce Kluczbork (17:25, 19:25, 21:25) i Stali Żywiec (18:25, 22:25, 18:25). Podopiecznym Marka Olczyka pozostaje tylko mecz pocieszenia o piątą lokatę z Jedynką Tarnów. Podobny scenariusz obserwujemy niestety w Nysie. Juniorzy Dekorii występujący po wodzą Piotra Goduli nie sprostali gospodarzom – AZS-owi PWSZ Nysa (17:25, 15:25, 15:25) i Norwidowi Częstochowa (17:25, 18:25, 8:25). W pojedynku o piąte miejsce w turnieju zmierzymy się z Kęczaninem Kęty.

![Wielka siatkówka już w sobotę. Na starcie 48 par [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/06/pilka-plazowa-turniej-pierogi-na-skrzydlach-Swidnica-28-06-2025-39-238x178.jpg)

![Druga runda Świdnickich Biegów Parkowych [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Bieg-Parkowy-Swidnica-20-czerwca-2026-45-238x178.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)




