Strona główna 0_Slider Największe gwiazdy piłki nożnej na wielkim ekranie w Cinema 3D

Największe gwiazdy piłki nożnej na wielkim ekranie w Cinema 3D

1

Już od 14 lutego najlepsze kluby piłkarskie w Europie – m.in. Real Madryt, FC Barcelona, Bayern Monachium – w emocjonujących meczach na wielkim ekranie w CINEMA3D. Kino zaprasza na transmisję na żywo wybranych meczów fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Bilety można kupić w specjalnej cenie w kasach kin lub na www.cinema3d.pl

Fanom piłki nożnej nie trzeba przypominać o rozgrywkach Ligi Mistrzów. CINEMA3D, dzięki współpracy z platformą nc+, pokaże wybrane mecze Ligi Mistrzów w swoich kinach! Transmisje spotkań rozpoczną się już od 14 lutego 2017r. Najciekawsze mecze 1/8 finałów, a następnie ćwierć- i półfinałów będzie można obejrzeć na wielkim ekranie w CINEMA3D. Pierwsza transmisja na żywo 14 lutego o godzinie 20:30. Na ekranie pasjonujący pojedynek pomiędzy Paris Saint – Germain – FC Barcelona.

Cztery razy w miesiącu CINEMA3D zaprasza wszystkich kibiców do przeżywania wielkich piłkarskich emocji na dużym ekranie w klimatyzowanych salach i komfortowych fotelach. Z pewnością na boiskach piłkarskich nie zabraknie wielkich emocji, a w kinie będzie można je przeżyć w pełnym wymiarze.

Kolejne transmisje 1/8 finałów w CINEMA3D:
15.02.2017 r. – FC Bayern Monachium – Arsenal Londyn
21.02.2017 r. – Manchester City FC – AS Monaco FC
22.02.2017 r. – Sevilla FC – Leicester City FC

Kino zaprasza również na transmisje ćwierć- i półfinałów oraz meczu finałowego Ligi Mistrzów 2017.

Poprzedni artykułBMW stanęło w ogniu
Następny artykułDofinansują przydomowe oczyszczalnie