Strona główna Temat dnia Laureaci konkursu wybrali BOSCH CAR SERVICE Świdnica

Laureaci konkursu wybrali BOSCH CAR SERVICE Świdnica

0

Tygodnik motoryzacyjny „Auto Świat” ogłosił ogólnopolski konkurs, w którym nagrodą było 20 voucherów o wartości 1000zł na dowolną usługę w jednym z warsztatów należących do sieci Bosch Car Service. Wśród laureatów konkursu znaleźli się dwaj mieszkańcy Dolnego Śląska, którzy wybrali serwis samochodowy Bosch w Świdnicy jako miejsce, gdzie zrealizują wygraną. Wysoka jakość usług została doceniona przez klientów, gdyż z licznych serwisów Boscha to właśnie świdnicki został wybrany przez laureatów konkursu.

Czytelnicy Świdnica24.pl również mogą skorzystać z promocji organizowanych przez „Auto Świat” oraz Bosch Car Service Świdnica. Obecnie, na hasło: „Przegląd z Auto Światem”, fachowcy w każdym z warsztatów należących do sieci Bosch zrobią dokładny przegląd auta i to w bardzo niskiej cenie:

  • za 27 zł mechanicy sprawdzą 27 punktów twojego auta, od płynów eksploatacyjnych i filtrów, przez oświetlenie, nadwozie, aż po hamulce i  zawieszenie
  • dodatkowy bonus to 10 % zniżki na części układu hamulcowego, wycieraczki i żarówki BOSCH
  • oferta promocyjna trwa do 28 lutego 2017 r.

Przegląd zimowy auta to czynność, jakiej powinien poddać swój samochód każdy kierowca. Warto skorzystać z okazji, żeby stan pojazdu sprawdzili fachowcy. Niezbędnym minimum jakie należałoby wykonać w ramach podstawowego przeglądu zimowego jest kontrola zawieszenia, układu kierowniczego oraz układu hamulcowego. Bardzo ważny jest poziom i jakość płynów eksploatacyjnych, gdyż niewłaściwy dobór może doprowadzić do ich zamarznięcia.

Równie istotnym aspektem w kontroli pojazdu jest sprawdzenie stanu opon zimowych. Odpowiednia wysokość bieżnika oraz ciśnienia zwiększą przyczepność na śliskiej nawierzchni i zminimalizują ryzyko poślizgu. Nie każdy wie, że opony mają swój termin przydatności. Każda z nich oznakowana jest datą, po której przekroczeniu kierowca narażony jest na samoistne pękanie gumy. W trakcie wymiany opon warto sprawdzić także geometrię kół, gdyż wpływa ona na kontrolę prowadzonego pojazdu.

Ponadto na bezpieczną jazdę w trudnych warunkach ma wpływ odpowiednie ustawienie świateł. Poprawia ono komfort jazdy i zapobiega oślepianiu kierowców jadących z naprzeciwka. Warsztat, który wykonuje przegląd samochodu powinien sprawdzić układ ogrzewania wnętrza, ponieważ przy ujemnych temperaturach ma on ogromny wpływ na wygodę jazdy a nawet na zdrowie. Mało ważne mogą wydawać się pióra wycieraczek oraz sprawność spryskiwaczy szyb. Nic bardziej mylnego. Wyeksploatowane elementy mogę znacznie utrudnić podróż. Wydaje się to być błahostką, ale zaopatrzenie się w asortyment typu zmiotka oraz skrobaczka w znacznym stopniu pomaga sprawnie przygotować się do jazdy.

Drogi kierowco! Wybierając się na ferie zimowe warto pamiętać, że bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich bliskich jest bezcenne.

Aby umówić się na wizytę i poznać ofertę zajrzyj na www.swidnica.bosch-service.pl

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykuł„Transformacje”, czyli co ma kot do miłości [FOTO/VIDEO]
Następny artykułFerie rozpoczęte [ROZWIĄZANIE KONKURSU]