Strona główna 0_Slider Chippendales, “Wszystko albo nic” i konkurs w Kinie na Szpilkach

Chippendales, “Wszystko albo nic” i konkurs w Kinie na Szpilkach

5

Specjalna edycja Kina na Szpilkach z okazji Dnia Kobiet już 16 marca! CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało mnóstwo atrakcji, pokaz przedpremierowy komedii „Wszystko albo nic” oraz super niespodziankę dla wszystkich pań. Jednak zabawę czas zacząć już dziś!

Z okazji tego wyjątkowego dnia, jakim jest Dzień Kobiet, świdnickie kino zaprasza  wszystkie panie na mnóstwo atrakcji przygotowanych przez partnerów wydarzenia, tradycyjną lampkę szampana i specjalny pokaz przedpremierowy komedii „Wszystko albo nic”. Atrakcją główną będzie wyjątkowe show czyli odrobina pikanterii i szaleństwa za sprawą pokazu grupy Chippendales! Zanim jednak spotkamy się w CINEMA 3D w Świdnicy, organizatorzy wydarzenia zachęcają do wzięcia udziału w konkursie w którym nagrodą główną jest voucher w wysokości 300 zł i 10% rabatu do SPA w Hotelu Dębowym w Bielawie.

Organizatorzy do 8 marca czekać będą na zdjęcia, które w najtrafniejszy i najoryginalniejszy sposób ukazywać będą kobiece piękno podczas codziennych obowiązków. – Nie chodzi nam absolutnie o profesjonalne zdjęcia z sesji fotograficznych. Nie sztuką jest pięknie wyjść na zdjęciu gdy wokół mamy grupę stylistów, wizażystów a przed sobą zawodowego fotografa. Chcemy aby Panie pokazały nam jak być piękną, jak zachować kobiecość wykonując na co dzień masę obowiązków, pracując, zajmując się domem czy dziećmi – zachęca Bartosz Zacharski, specjalista ds. kluczowych klientów kina CINEMA 3D w Świdnicy. Wszystkie panie, które przybędą na marcowe Kino na Szpilkach mogą wziąć udział w konkursie już od dziś! Na adres mailowy kina [email protected] wystarczy wysłać zdjęcie zgłaszane do konkursu w tytule maila wpisując „Kino na Szpilkach – konkurs” do 8 marca włącznie. Zwyciężczyni ogłoszona zostanie podczas marcowego Kina na Szpilkach. Regulamin konkursu dostępny w kinie Cinema 3D w Świdnicy.

Bilety na wydarzenie do nabycia w kasach kina oraz na stronie www.cinema3d.pl

Kadry z filmu “Wszystko albo nic”: