Ponad 240 uczniów Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej nie przyszło dzisiaj na zajęcia. Dyrekcja zadecydowała o zamknięciu placówki na najbliższe dwa dni.
Zdjęcie ilustracyjne ze strony SP w Jaworzynie Śląskiej
– Ani nie ma kogo, ani nie ma kto uczyć. Choroby dotknęły na równi dzieci i nauczycieli. Na zwolnieniach jest 69% z 320 uczniów i 69% nauczycieli. Zadecydowałam o zamknięciu szkoły na najbliższe dwa dni – mówi Teresa Gawron. Zajęć nie będzie 19 i 20 stycznia. Nie będzie również zajęć świetlicowych dla zdrowych dzieci.
/asz/


![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1-238x178.jpg)






