Strona główna Sport Inne Dzielnie powalczyli z liderem tabeli

Dzielnie powalczyli z liderem tabeli

0

Spotkanie z liderem III ligi koszykarzy – drużyną UKS-u Chromik Żary zapowiadało się emocjonująco. Zawodnicy Prakto Polonii Świdnica nie zamierzali jednak składać broni i nawiązali wyrównaną walkę z wielkim faworytem tego spotkania. Ostatecznie przegrali różnicą 7 „oczek” (69:76).

Prakto

Niespodzianką okazał się rozegrany w przerwie pojedynku konkurs rzutów z połowy. Dotychczas nikt nie oddał celnego strzału i nie zgarnął nagrody głównej – zmywarki firmy Electrolux. Podczas dzisiejszego meczu wreszcie jednemu z kibiców dopisało szczęście i Wojtek Kostek pięknym, czystym rzutem z połowy pokazał, że wszystko jest możliwe, zabierając zmywarkę do domu.

Świdniczanie wciąż zamykają ligową stawkę, mając w swoim dorobku jedno zwycięstwo i dziesięć porażek. Kolejne starcie czeka drużynę Prakto Polonia Świdnica na wyjeździe. W środę koszykarze zagrają w Wałbrzychu. Początek meczu z Górnikiem w hali przy ulicy Wysockiego już o 18.00.

Prakto Polonia Świdnica – UKS Chromik Żary 69:76