Strona główna Wydarzenia Salony Domino zaskakują na koniec roku!

Salony Domino zaskakują na koniec roku!

0

Wielkie niespodzianki czekają wszystkich Klientów odwiedzających do końca roku Salony Łazienek, drzwi i podłóg Domino w Dzierżoniowie i Lubinie. Poza jedyną w swoim rodzaju ekspozycją – ponad 100 gotowych aranżacji łazienek w obu Salonach, oraz największym wyborem płytek ceramicznych w regionie, Klienci muszą przygotować się na duże oszczędności.

img_0521_1575x1050

Domino przygotowało wyjątkowy zestaw promocji. Wszyscy, którzy kupią w Domino płytki ceramiczne polskiego producenta – Ceramiki Paradyż do końca roku  zapłacą za nie aż o 1/4 mniej niż zwykle. Ale to nie wszystko – Salony Domino to przecież nie tylko Łazienki ale także bogata oferta drzwi oraz paneli podłogowych i podłóg drewnianych.

_mg_9242-kopia-kopiowanie

 

„Poza specjalną promocją na płytki ceramiczne przygotowaliśmy dla naszych Klientów coś więcej, a mianowicie montaż drzwi POL-SKONE za darmo. Chcemy tym samym podkreślić tą cechę naszych Salonów, która wyróżnia nas spośród konkurencji – czyli kompleksową ofertę wyposażenia wnętrz – podkreśla Andrzej Słobodzian – z-ca dyrektora handlowego Domino – Zależy nam także na tym, aby Klienci odwiedzili nasze Salony przekonując się jak w komfortowych warunkach, przy pomocy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów za rozsądną cenę można wyposażyć swoje mieszkanie lub dom od A do Z.”

_mg_7798-kopiowanie

Domino niedawno zakończyło rewitalizację swojego Salonu w Dzierżoniowie, gdzie powstało ponad 60 całkowicie nowych aranżacji łazienek i całkowicie nowy intuicyjny układ Salonu. Osoby, który jeszcze nie widziały nowej odsłony Salonu Domino w Dzierżoniowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z aktualnych promocji, a także projektu łazienki w jakości 3D całkowicie za darmo.

Szczegóły i regulamin oferty w Salonach Domino oraz na:

http://www.domino.pl/salony/promocje/43-SUPER-PROMOCJE-DO-KONCA-ROKU-

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykuł35 lat po wprowadzeniu stanu wojennego. Wystawa Świdnica13.12.81″
Następny artykułTermomodernizacja z dofinansowaniem