Strona główna 0_Slider Pijany ojciec zajmował się półtoraroczną córką

Pijany ojciec zajmował się półtoraroczną córką

3

Kompletnie pijany był 37-letni mężczyzna, który dwa dni temu w Świdnicy, trzymając na rękach swoją 1,5 roczną córkę, potykał się i przewracał idąc z jednej zakrapianej alkoholem imprezy na drugą. Nieodpowiedzialny ojciec został zatrzymany przez świdnickich funkcjonariuszy i trafił do policyjnego aresztu.

W ostatni wtorek, około godziny 21:00, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy odebrał telefon z informacją, iż w centrum miasta kompletnie pijany mężczyzna idąc chodnikiem, zataczając się i przewracając, niesie na rękach małe dziecko. Na miejsce natychmiast zostali wysłani funkcjonariusze, którzy zatrzymali mężczyznę na klatce schodowej jednego z pobliskich budynków. Z relacji świadków wynikało, że człowiek ten idąc po schodach z płaczącym dzieckiem na ręku także potykał się i przewracał.

Jak się okazało, zatrzymany to 37-letni mieszkaniec Świdnicy, który z 1,5 roczną córką na rękach próbował przemieścić się z jednej zakrapianej wysokoprocentowymi trunkami imprezy na drugą. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Nieodpowiedzialny ojciec trafił do policyjnego aresztu, dziewczynkę natomiast, za zgodą sądu rodzinnego, przekazano pod opiekę ciotce. Na szczęście dziecko nie odniosło żadnych obrażeń.

Podejrzany usłyszał już zarzuty, teraz jego sprawą zajmie się sąd. Za narażenie dziecka na utratę życia lub zdrowia może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

/informacja KPP Świdnica/

Poprzedni artykułJak oceniasz pracę prezydent Świdnicy? [SONDA]
Następny artykułPowiatowi radni podwyższyli sobie diety