Strona główna 0_Slider Najpiękniejsze świąteczne ozdoby

Najpiękniejsze świąteczne ozdoby [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Z każdym konkursem jest tak, że kiedyś trzeba go rozstrzygnąć. Ta praca zawsze niesie ze sobą dużo emocji i dylematów – to śliczne, tamto piękne, to pracochłonne a tam jakiś maluch włożył tyle serca… Nigdy nie jest to łatwy wybór, ale tym razem zadanie było naprawdę wyjątkowo trudne.

klocki-lego

Na konkurs Swidnica24.pl nadesłano blisko 60 fotografii ozdób choinkowych wykonanych samodzielnie przez dzieci i dorosłych, ale pojawiły się również zbiorowe rodzinne prace. Bo jak widać na obrazku zestaw klocków LEGO ufundowany przez sklep Tommy Toys z ulicy Środkowej, nadaje się dla osób w każdym wieku. Podobnie zresztą jak słodkości od Ciukuruku mieszczącego się w Rynku. Któż przeszedłby obojętnie obok takich prezentów?

ciukuruku-4

Chcemy podkreślić, że wszystkim którzy nadesłali zdjęcia własnoręcznie wykonanych ozdób choinkowych dziękujemy, że zechcieli podzielić się z nami swoimi pomysłami i efektami pracy. W galerii prezentujemy wybrane fotografie, a tymczasem zwycięski bon na zestaw klocków LEGO od Tommy Toys wędruje do autora poniższej pracy, Jakuba Stanoch, by mógł rozwijać swoją „legopasję”:

jakub-stanoch

Słodkie upominki od Ciukuruku otrzymują natomiast Emilka Wołoszyniec

emilka-woloszyniec-4

oraz rodzina państwa Kruk

iga-wiktor-malgorzata-marcin-kruk-3

Na koniec podkreślamy, że wszystkie prace są pełne radości tworzenia i ciężko je oceniać – najchętniej nagrodzilibyśmy każdego. Jeszcze raz dziękujemy za udział w zabawie. Już niebawem kolejne konkursy – zapraszamy!

/red./

Poprzedni artykułKierują do Kościoła Pokoju w Świdnicy
Następny artykuł9 milionów dotacji na Park Centralny w Świdnicy