Strona główna Konkursy Giuseppe Verdi w świdnickim Cinema3D!

Giuseppe Verdi w świdnickim Cinema3D! [KONKURS]

0

W ramach cyklu Klasyka Opery Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na niezwykłe wydarzenie nie tylko dla koneserów. Już 15 grudnia o godzinie 20:00 ostatni w tym roku pokaz opery na wielkim ekranie – „Rigoletto” Giuseppe Verdiego.

 rigoletto_2

Propozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy uwielbiają operę i pragną usłyszeć oraz zobaczyć w najlepszej jakości znane na całym świecie spektakle, tworzone przez wybitnych artystów operowych. Tym razem świdnickie kino proponuje dzieło jednego z najsłynniejszych włoskich kompozytorów romantycznych – Giuseppe Verdiego. Zarejestrowane w Operze Wiedeńskiej w grudniu 2014 roku Rigoletto to emocjonujący dramat o pożądaniu, oszustwie, ojcowskiej miłości, zemście i morderstwie. Spektakl perfekcyjnie łączy melodyjne bogactwo z dramaturgiczną mocą, idealnie oddając arcydzieło operowe Verdiego. Widzowie Cinema 3D mają również niepowtarzalną okazję poczuć się jeszcze bliżej widowiska za sprawą polskich napisów podczas seansu.

Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na czwartkowy wieczór. Dwie pierwsze osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, zostaną nagrodzone pojedynczymi biletami. Proszę podać tytuły trzech innych oper, do których muzykę stworzył Giuseppe Verdi. E-maile zatytułowane “opera” proszę przysyłać na adres [email protected] Proszę podać imię, nazwisko, nr telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zawrzeć zgodę na publikację danych na posrtalu Świdnica24. Na odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 14.00, rozwiązanie popołudniu.

Bilety na wydarzenie dostępne w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl