Strona główna Sport Siatkówka II liga: Punkty na wyciągnięcie ręki…

II liga: Punkty na wyciągnięcie ręki…

0

Siatkarze UKS-u Volley Żarów byli niezwykle blisko wywalczenia choćby punktu na parkietach II ligi. Drużyna Marcina Wójciaka uległa 1:3 faworyzowanemu WKS-owi Sobieski Arena Żagań marnując w czwartej – ostatniej partii aż pięć piłek setowych!

dsc_9507

Rozpoczęło się od naszej porażki w pierwszym secie. Goście dość pewnie zwyciężyli 25:19, ale 20 minut później było już 1:1. Żarowski beniaminek odrobił starty wygrywając 25:21. Kolejna odsłona znów dla Sobieskiego, ale czwarty set przyniósł nam sporo emocji. Miejscowi powinni doprowadzić do tie-break’a, ale tak się nie stało. Volley prowadził 24:22, a następnie jeszcze 25:24, 26:25 i 27:26, ale przeciwnicy za każdym razem zdołali wybronić piłki setowe i zadać ostateczne ciosy. Skończyło się wynikiem 29:27 i rezultatem 3:1 w setach dla drużyny z Żagania.

Volley Żarów – Sobieski Żagań 1:3 (19:25, 25:21, 19:25, 27:29)