Strona główna Temat dnia Czym kierować się przy wyborze mieszkania, żeby nie żałować? Park Zawiszów radzi

Czym kierować się przy wyborze mieszkania, żeby nie żałować? Park Zawiszów radzi

0

O wyborze tego jedynego mieszkania decyduje wiele czynników ściśle związanych z naszymi możliwościami finansowymi, oczekiwaniami oraz stylem życia. Z doświadczenia wiemy, że aby obiektywnie ocenić swoje potrzeby warto skonsultować się i poradzić doświadczonego doradcy.

artykul-mieszkanie-1 Poruszanie się po rynku nieruchomości może przyprawić o zawrót głowy. Mnogość ofert, ogromna ilość informacji, zintensyfikowany marketing biur pośrednictwa i deweloperów powodują, że trudno nam jest wybrać te nieruchomości, które są atrakcyjne, warte naszego zainteresowania i wpisują się w nasze kryteria. Mając pełną świadomość tych dylematów, zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie zakupu mieszkania. Zaczynamy od świeżo parzonej kawy i w miłej atmosferze poznajemy potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Ten etap jest bardzo ważny, bowiem wypracowanie pełnego obrazu potrzeb w przyszłości gwarantuje, że wybrane „e-M” będzie tym wymarzonym.

artykul-mieszkanie-2Dla ułatwienia wyboru przedstawiamy projekty osiedla Park Zawiszów, nowoczesne wizualizacje obrazujące zagospodarowanie osiedla oraz funkcjonalność mieszkań, zwymiarowane rzuty lokali wraz z rozmieszczeniem przyłączy, szczegółowy plan sytuacyjny osiedla. Wspieramy naszych klientów w kwestiach formalno- prawnych.

artykul-mieszkanie-3Sprawy finansowe omawiamy na etapie, w którym dokonany jest wstępny wybór mieszkania. Wówczas doradca kredytowy, dostępny w naszym biurze sprzedaży może wyliczyć naszą zdolność kredytową i przedstawić najbardziej atrakcyjne formy finansowania. Harmonogram płatności każdorazowo dostosowujemy do indywidualnej sytuacji i możliwości finansowych klienta.

artykul-mieszkanie-4Zalecamy aby zwrócić szczególną uwagę na lokalizację, czy będzie dostosowana do naszego stylu i trybu życia. Warto ocenić bliskość sklepów, szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia, obiektów sportowo-rekreacyjnych i komunikacji miejskiej.

artykul-mieszkanie-5Sugerujemy także, aby wnikliwie przeanalizować sytuację firmy deweloperskiej oraz terminowość i jakość wykonywanych robót budowlanych. Ta analiza gwarantuje bezpieczeństwo zakupu i pozwala podjąć pewną decyzję o lokacie swoich środków finansowych. Warto pamiętać o wcześniejszym zapoznaniu się z treścią umowy deweloperskiej i prospektu informacyjnego. Załącznikiem do umowy musi być standard wykończenia, a dodatkowo deweloper powinien przedstawić planowane koszty utrzymania mieszkań.

Nie zapominajcie o naszej świątecznej ofercie. Przyjdź i wybierz prezent dla siebie.

plakat_zawiszowBiuro sprzedaży osiedla „Park Zawiszów”: Świdnica, ul. Księcia Bernarda 7/1 Zadzwoń i dowiedz się więcej, tel. 662 211 370

www.parkzawiszow.pl

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułJarmark świąteczny na świdnickim Rynku [FOTO]
Następny artykułZabłysnęli pomysłami na dekorację stołów [FOTO]