Strona główna Sport Siatkówka Wektor Świdnica drugi na Dolnym Śląsku!

Wektor Świdnica drugi na Dolnym Śląsku!

0

Emocje związane z XVII Dolnośląskimi Igrzyskami LZS Mieszkańców Wsi i Miast dobiegły końca. Hala sportowa w Żmigrodzie była gospodarzem dolnośląskiego finału w piłce siatkowej mężczyzn, w którym ze znakomitej strony zaprezentowali się przedstawiciele gminy Świdnicy – zawodnicy firmy Wektor Świdnica!

wektor

Świdnicki zespół wystąpił w składzie: Damian Sadowski, Adam Pęczyński, Konrad Kruk, Bartek Pasikowski, Kamil Krukowski, Tomasz Chlipalski, Przemysław Gmyrek, Marek Derda i Radosław Dywan.
W wielkim finale spotkało się osiem najlepszych drużyn z Dolnego Śląska. Udało nam się wywalczyć drugą lokatę, a ustąpiliśmy tylko SMS-owi Oborniki Śląskie. O poziomie zawodów może świadczyć fakt, iż zwycięski zespół jest aktualnie wiceliderem tabeli rozgrywek III ligi Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej. Dziękujemy za pomoc w wyjeździe na turniej finałowy Panu Leszkowi Noworolowi, sekretarzowi Zrzeszenia LZS w Świdnicy – komentuje Tomasz Chlipalski z Wektora Świdnica. Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary i medale.

Wyniki końcowe turnieju finałowego:
1. SMS Oborniki Śląskie- gmina Oborniki Śląskie,
2. GLKS Wektor Świdnica – gmina Świdnica,
3. LZS Krzeczyn Wielki – gmina Lubin,
4. LKS Przedwojów – gmina Kamienna Góra
5. LZS Oława – gmina Oława
6. Argol Zgorzelec – gmina Zgorzelec,
7. LZS Średzianin Środa Śląska – gmina Środa Śląska,
8. LKS Dzikowiec – gmina Nowa Ruda

/Mateusz Dzień vel Rakoczy, [email protected]/