Strona główna 0_Slider Weekend ciekawostek w Galerii Świdnickiej

Weekend ciekawostek w Galerii Świdnickiej

0

Nauka przez zabawę, pod takim hasłem upłynie ten weekend w Galerii Świdnickiej, która przygotowała szereg atrakcji dla swoich najmłodszych gości.

weekend-ciekawostek-www-1W sobotę, 12 listopada w godzinach 12.00-14.30 odbędą się już drugie Mistrzowskie Rozrywki Umysłowe. Dzieciaki zmierzą się z różnego rodzaju quizami, szaradami, łamigłówkami, które z pewnością pozytywnie wpłyną na młode, kreatywne i pełne wyobraźni umysły. Galeria Świdnicka przewidziała bardzo miłe upominki dla wszystkich uczestników zabawy (to zaproszenia na lody z kawiarni CHOICE), najlepsi specjaliści od łamigłówek otrzymają nagrody, m.in. bilety do kina.

Drugi dzień „Weekendu ciekawostek”, czyli niedziela 13 listopada, to propozycja dla małych odkrywców, którzy poznają prawdziwe „Bursztynowe Tajemnice”. Podczas imprezy dzieci wykonają doświadczenia z bursztynem, przyswoją sporą dawkę informacji poprzez różnego rodzaju gry i zabawy, a na pamiątkę zabiorą do domu własnoręcznie wykonane obrazy wyklejane bursztynem czy trójwymiarowe drzewka wykończone „Złotem Bałtyku”. Niedzielna zabawa odbędzie się w godzinach 13.00-17.00.

weekend-ciekawostek-fb

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Anioły zniosą wszystko
Następny artykułLuxtorpeda zagrała w Świdnicy [VIDEO]