Strona główna Sport Lekkoatletyka W niedzielę jubileuszowy 50. trening biegowy

W niedzielę jubileuszowy 50. trening biegowy

0

Biegasz? Trenuj w grupie, trenuj z nami! Świdnicka Grupa Biegowa, organizatorzy oficjalnych treningów przygotowujących do startu w RST Półmaratonie Świdnickim zapraszają wszystkich miłośników biegania na wspólne treningi.

bieganie

Treningi są bezpłatne i przeznaczone zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, jak i dla tych, którzy chcieliby poprawić swoje biegowe rezultaty. W sezonie jesienno-zimowym prowadzone są treningi crossowe, trasami znajdującymi się w niedalekiej odległości od Świdnicy, na średnim dystansie około 10 kilometrów.

Już w najbliższą niedzielę organizatorzy zapraszają na jubileuszowy 50. trening biegowy, który odbędzie się na terenie Świdnicy. Po treningu mała uroczystość z poczęstunkiem i upominkami. Gościem specjalnym spotkania będzie prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska. – Spotykamy się, jak w każdą niedzielę, o godz. 9.00 na parkingu przy basenie świdnickim (ul. Śląska 35), skąd rozpoczynamy trening, bądź, w przypadku treningów crossowych, wyruszamy samochodami na trening wyjazdowy – zapraszają organizatorzy – Świdnicka Grupa Biegowa.

Poprzedni artykułBędzie basen kryty w Witoszowie Dolnym
Następny artykułMistrzostwa Świata: Patryk Walczuk w czołówce!