Strzegomianin wystartował w Mistrzostwach Świata w Fitness, które w ostatni weekend rozegrano w Białymstoku. W jego kategorii – Men’s Physique do 174 cm rywalizowało w sumie 20 zawodników.
Mimo bardzo wysokiego poziomu, nasz zawodnik zakwalifikował się do ścisłego finału (TOP 6) i zajął ostatecznie 6. miejsce. Był jedynym Polakiem, któremu udało się patrząc na wszystkie cztery kategorie wzrostowe wejść do ścisłego finału. – Jestem bardzo zadowolony ze swojego występu. Teraz czas na krótki odpoczynek, a dalej kolejne przygotowania do sezonu 2017 – podsumował Patryk Walczuk.


![Rozbijali dachówki i deski! Wyjątkowy koniec sezonu UKS Taekwon-do Gryf Świdnica [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260607_123732-238x178.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/ul.-Dluga-1-100x75.jpg)

![Kierowca zasłabł, doszło do zderzenia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/zderzenie-dw-382-1-100x75.jpg)


