Strona główna Sport Piłka nożna JPSC: Na starcie polscy i czescy piłkarze

JPSC: Na starcie polscy i czescy piłkarze

0

Już w najbliższą sobotę, 19 listopada w hali w Witoszowie Dolnym odbędzie się pierwszy turniej piłkarski z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2016/2017. Do rywalizacji stanie osiem zespołów z Polski i z Czech z rocznika 2007.

csc_6273

Na starcie zobaczymy trzy świdnickie zespoły: Akademię Piłkarską Świdnica, Akademię Piłkarską 13 Świdnica, a także gospodarzy – Polonię-Stal Świdnica. Oprócz tego cztery zespoły z Dolnego Śląska i jedna ekipa z Czech. Patronat medialny nad całym cyklem turniejów JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2016/2017 objęła Swidnica24.pl.

Szczegółowa lista drużyn (gramy systemem każdy z każdym):

Olympia Hradec Kralove

Baszta Wałbrzych

AP Bolko Bolków

AP Dzierżoniów

GOKiS Kąty Wrocławskie

AP 13 Świdnica

AP Świdnica

Polonia-Stal Świdnica

Harmonogram:

1. 8.40-8.51: Polonia-Stal Świdnica – AP Bolko Bolków
2. 8.53-9.04: AP Świdnica – AP 13 Świdnica
3. 9.06-9.17: Baszta Wałbrzych – AP Dzierżoniów
4. 9.19-9.30: GOKiS Kąty Wrocławskie – Olympia Hradec Kralove
5. 9.32-9.43: Polonia-Stal Świdnica – AP 13 Świdnica
6. 9.45-9.56: AP Bolko Bolków – AP Świdnica
7. 9.58-10.09: Baszta Wałbrzych – Olympia Hradec Kralowe
8. 10.11-10.22: AP Dzierżoniów – GOKiS Kąty Wrocławskie
9. 10.24-10.35: Polonia-Stal Świdnica – AP Świdnica
10. 10.37-10.48: AP 13 Świdnica – AP Bolko Bolków
11. 10.50-11.01: Baszta Wałbrzych –  GOKiS Kąty Wrocławskie
12. 11.03-11.14: Olympia Hradec Kralove – AP Dzierżoniów
13. 11.16-11.27: Polonia-Stal Świdnica – Baszta Wałbrzych
14. 11.29-11.40: AP Bolko Bolków – AP Dzierżoniów
15. 11.42-11.53: AP Świdnica – GOKiS Kąty Wroc.
16. 11.55-12.06: AP 13 Świdnica – Olympia Hradec Kralove
17. 12.08-12.19: Polonia-Stal Świdnica – AP Dzierżoniów
18. 12.21-12.32: AP Bolko Bolków – Baszta Wałbrzych
19. 12.34-12.45: AP Świdnica – Olympia Hradec Kralove
20. 12.47-12.58: AP 13 Świdnica – GOKiS Kąty Wrocławskie
21. 13.00-13.11: AP Świdnica – Baszta Wałbrzych
22. 13.13-13.24: AP 13 Świdnica – AP Dzierżoniów
23. 13.26-13.37: Polonia-Stal Świdnica – GOKiS Kąty Wrocławskie
24. 13.39-13.50: AP Bolko Bolków – Olympia Hradec Kralove
25. 13.52-14.03: AP Świdnica – AP Dzierżoniów
26. 14.05-14.16: Baszta Wałbrzych – AP 13 Świdnica
27. 14.18-14.29: AP Bolko Bolków – GOKiS Kąty Wrocławskie
28. 14.31-14.42: Polonia-Stal Świdnica – Olympia Hradec Kralove
29. 14.45: Rozdanie nagród