Strona główna Sport Siatkówka W meczu na szczycie Gwardia lepsza od Dekorii

W meczu na szczycie Gwardia lepsza od Dekorii

0

W szlagierowym meczu 11. kolejki ligi dolnośląskiej juniorów w siatkówce, lider tabeli Gwardia Wrocław pokonała na własnym terenie trzecią w stawce Dekorię Świdnica. Rywale wygrali w trzech setach – 25:18, 25:18 i 25:17.

dekoria

W każdym secie do około 15 punktu mecz był wyrównany. Niestety potem szwankowało nam w tym dniu przyjęcie, a w dodatku nasz atakujący też nie miał swojego dnia – zdobył tylko jeden punkt. Gwardia zagrała u siebie bardzo pewnie i w tym dniu byli od nas po prostu lepsi. Zachowaliśmy jednak 3. miejsce w tabeli, które jest teraz dla nas bardzo ważne, gdyż uprawni nas do bycia w finale. Za tydzień równie ciężki mecz z Młodą Ligą Cuprum w Lubinie. Trzymajcie za nas kciuki – komentuje trener Piotr Godula.