Strona główna Temat dnia PLEXR, Linerase czy osocze bogatopłytkowe?

PLEXR, Linerase czy osocze bogatopłytkowe?

0

Poprawa wyglądu skóry nie musi się dziś wiązać z ingerencją chirurga plastycznego. Dzięki innowacyjnym metodom medycyny estetycznej możemy zapobiegać procesom starzenia się skóry i walczyć z niedoskonałościami bez cierpienia związanego z użyciem skalpela. Do nowoczesnych metod walki z upływającym czasem, z powodzeniem stosowanych w Centrum Urody JUSTYNA (Świdnica Rynek 5), zaliczamy: plexr, ostrzykiwanie kolagenem Linerase czy osoczem bogatopłytkowym. Wszystkie zabiegi wykonuje Aleksandra Kulczycka-lekarz medycyny estetycznej.

plexr_01_500x500-0b5c7f2d0fb3bd87029e19b5284a8913
Stosujesz profilaktykę przeciwstarzeniową, ale nie możesz sobie poradzić z opadającymi powiekami? Już nie musisz udawać się do chirurga! W Centrum Urody JUSTYNA wykonujemy zabieg PLEXR. PLEXR jest to urządzenie działające na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia, a skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób zdolny jest do obkurczania skóry, co skutkuje uniesieniem powiek. Niechirurgiczna blefaroplastyka powiek z wykorzystaniem PLEXR jest alternatywą dla pacjentów, którzy odczuwają dyskomfort z powodu nadmiaru skóry na powiekach, a jednoczenie boją się interwencji chirurgicznej. Bez wypełniania, bez igieł i bez skalpela, opadające kąciki oka już nie dodadzą Ci więcej lat! PLEXR to nie tylko lifting oka, ale również innych części twarzy /np. zmarszczki palacza/, usuwanie opornych przebarwień, defektów, leczenie blizn i rozstępów.

14681764_1110430755720685_436611384124326769_n
Stoisz przed lustrem i kolejny raz przyglądasz się pojawiającym się zmarszczkom? Po 25 roku życia tracimy aż 1,5% kolagenu rocznie. Aby temu zapobiec, a jednocześnie uzupełnić niedobory już utraconego kolagenu wykorzystujemy ostrzykiwanie preparatem Linerase. Linerase pobudza fibroblasty do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki. To nowoczesny i bezpieczny preparat, nie wywołujący skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I, skutecznie regeneruje i odbudowuje tkanki. Linerase doskonale rewitalizuje skórę, zmniejsza zmarszczki, leczy blizny, poprawia elastyczność i sprężystość skóry.

14344309_1078040235626404_4678187404382763289_n
Co może być lepszego w celu odmłodzenia i regeneracji skóry niż substancja pochodząca z własnego organizmu? Mowa o osoczu bogatopłytkowym-pozyskiwanym z własnej krwi pacjenta. Koncentrat płytek zawiera liczne czynniki wzrostu, które wpływają dobroczynnie na proces nowotworzenia i regeneracji własnych komórek. Zabieg ten – z powodzeniem wykonywany w Centrum Urody JUSTYNA cieszy się dużą popularnością, głównie ze względu na długotrwałe działanie, brak wywoływania reakcji alergicznych i bezpieczeństwo stosowania. Plazma bogatopłytkowa, wstrzyknięta w miejsce docelowe, zaczyna stymulować proces odnowy i regeneracji tkanek. Proces można porównać do gojenia się rany, a efektem jest odbudowana, ujędrniona i elastyczna skóra. Zabieg ten powoduje zmniejszenie widoczności zmarszczek, doskonale poprawia nawilżenie, redukuje wiotkość skóry.

justyna-rollup-2016-10-12
Nowoczesne metody medycyny estetycznej w dużej mierze mogą już zastąpić skalpel chirurgiczny. Dzięki temu unikniemy strachu, bolesności i cierpienia, jednocześnie uzyskując trwały, zadowalający nas efekt odmłodzenia. Przyjdź na bezpłatną konsultację do Centrum Urody Justyna, gdzie lekarz medycyny estetycznej Aleksandra Kulczycka z powodzeniem znajdzie rozwiązanie Twoich problemów skórnych.

Zapraszamy do Centrum Urody Justyna w Świdnicy, Rynek 5
Rejestracja pod numerem: 74 852 15 97
Szczegóły pod adresem: http://www.perfumeriajustyna.pl

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKoncerty adwentowe
Następny artykułSzlachetna Paczka – wesprzyj świdniczan