Strona główna 0_Slider Piękne i odważne mamy

Piękne i odważne mamy [FOTO]

5

W 2015 roku z powodzeniem zrealizowały zdjęcia i wydały charytatywny kalendarz z wizerunkami kobiet karmiących piersią w miejscach publicznych. Modelkami były one same, a plenerem Świdnica. Dziś zaskakują po raz kolejny.

15107312_1045499692225308_3428109856105474382_nMłode świdniczanki, skupione w Stowarzyszeniu „Mamy co kochamy” swoją postawą włączyły się w dyskusję, dotyczącą karmienia piersią. Przed rokiem pokazały, że ten najpiękniejszy związek między matką a dzieckiem ma prawo istnieć w przestrzeni publicznej. 12 zdjęć trafiło do kalendarza, ze sprzedaży którego mamy wsparły leczenie 5-letniej Emilki Pawlak.

Dzisiaj uchyliły rąbka tajemnicy w sprawie kolejnego projektu. Tym razem ramach Tygodnia Bliskości zdjęcia były robione w atelier, ale są niezwykle piękne i odważne. Wykonała je Małgorzata Niewada, a w stylizacji uczestniczyły Marta B.Kowalska, Magdalena Wiatrowska, Ewa Róża Wintoniak i pani Maryla z Pracowni Florystycznej. – Znów wydajemy kalendarz, ale tym razem bardzo zależy nam na jakości. Cel, oczywiście charytatywny. Chcemy zebrać środki na leczenie i rehabilitację 9-letniego Jakuba Stama ze Świdnicy – mówi Judyta Odachowska, wiceprezes Stowarzyszenia „Mamy co kochamy”. Szczegóły, gdzie i kiedy będzie można kupić kalendarz, podamy wkrótce. Wszystkie 12 zdjęć można obejrzeć na fanepage`u „Mamy co kochamy”.

/asz/

 

Poprzedni artykułO podatkach, basenie i przystankach na sesji Rady Miejskiej
Następny artykułWybierz maraton na Andrzejki [ROZSTRZYGNIĘCIE]