Strona główna 0_Slider Patriotyczny wernisaż

Patriotyczny wernisaż

0

 Konkurs plastyczny ogłoszony przez MDK pt. „Barwy Niepodległości” rozstrzygnięty. Prace inspirowane Legionami Polskimi oraz postaciami Józefa Piłsudskiego i Mieczysława Kozara-Słobódzkiego patrona MDK, napłynęły z całej Polski. Komisja X edycji konkursu  w składzie: Dorota Czerwonka, Olena Surina i Robert Kukla, przyznała 14 nagród, 18 wyróżnień i 60 kwalifikacji do wystawy.

dscn2029-1024x585

Wernisaż wystawy oraz wręczenie nagród zaplanowano na  czwartek, 10 listopada o godz. 16.30. w klubie „Bolko”. A poniżej lista laureatów.

Nagrody:

ALICJA WITKOWSKA -14 lat, Gimnazjum1 Konstantynów Łódzki

MARCEL SZEWCZYK – 7 lat, SP 105 Świdnica

ALEKSANDRA GALANT – 14 lat, Gimnazjum 1 Świdnica

ALEKSANDRA KLIMKIEWICZ – 17 lat , MDK Świdnica

ALEKSANDRA IWANCZ – 14 lat , MDK Świdnica

ANNA CHOJECKA – 15 lat, ZSP 3 Żyrardów

WERONIKA BIELEWICZ – 11 lat,ZSP 3 Żyrardów

MILENA RÓJ – 7 lat, SP 6 Świdnica

ALEKSANDRA ODACHOWSKA – 15 lat, Gimnazjum 2 Świdnica

ROKSANA GLIŃSKA – 16 lat, I LO Świdnica

RADIKA ŁEPSKA – 14 lat, OCK Ostrzeszów

KINGA DUDKO – 13 lat, Gimnazjum Zabłudów

PAWEŁ OBRZUT – 16 lat, ZNS Specjalnych Tarnów

NATASZA KOWALSKA – 9 lat, Społeczna SP Stowarzyszenia Edukacyjnego Gorzów Wielkopolski

Wyróżnienia:

MONIKA ŚWIGOST – 11 lat, SP Marcinowice

MARTYNA KONARSKA – 11 lat ,SP Marcinowice

JOANNA CHMIELEWSKA – Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy Wyszków

MARIA KACZOROWSKA – 8 lat, Społeczna SP Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski

PAULINA KAŁUCKA – 9 lat, Społeczna SP Stowarzyszenia Edukacyjnego Gorzów Wielkopolski

JULIA PRZEDNOWEK – 7 lat, SP 6 Świdnica ( 2 prace)

ŁUCJA GĘBALA – 6 lat, MDK Świdnica

EMILIA LATO – 9 lat, MDK Świdnica

MONIKA SCHEER – 14 lat, Gimnazjum 1 Świdnica

MAJA KOSIERADZKA – 13 lat, ZSP 3 Żyrardów

KONRAD ADAMIAK – 13 lat, ZSP 3 Żyrardów

KAROLINA SŁOWIK – 8 lat, SP 98 Kraków

KACPER WICHER – 8 lat, SP 98 Kraków

MAŁGORZATA PILARCZYK – 10 lat, OCK Ostrzeszów

MARIKA AUGUSTYN – 14 lat , Gimnazjum 2 Dębica

SEBASTIAN WIETESKA – 10 lat, SP Szydłowo

JULIA WŁOCH – 10 lat, MDK Fabryczna Wrocław

KATARZYNA BORKOWSKA – 15 lat, MDK Fabryczna Wrocław

Kwalifikacja do wystawy:

NINA KIK , SOSW Lublin

HUBERT WIŚNIEWSKI – 11 lat , SP Żarów

ŁUCJA DĄBROWSKA – 12 lat , SP Żarów

MAGDA MORAWSKA – 10 lat, MDK Świdnica

KAROLINA CHLEWICKA – 12 lat, MDK Świdnica

JULIA MICHALSKA – 13 lat, MDK Świdnica

KLAUDIA TOMASIK – 15 lat, MDK Świdnica

MACIEJ STĘPIEŃ – 13 lat, MDK Świdnica

OLIWIA KAFKA – 12 lat, MDK Świdnica

AMELIA GĘBALA – 8 lat ,MDK Świdnica

OLA JAWIEŃ – 4 lata, MDK Świdnica

MAGDALENA CHLUDZIŃSKA – 16 lat , I LO Świdnica

INDIA BOBUSŁAWSKA – 16 lat, Świdnica

JAGODA KRZAK – 12 lat, SP 1 Świdnica

OLIWIA WITWICKA – 6 lat, SP 6 Świdnica

KLAUDIA ZAJĄC – 7 lat, SP 6 Świdnica

LILIANA OPASAŁA – 6 lat, SP 6 Świdnica

JAGODA SMOLAREK – 7 lat,SP 6 Świdnica

NATALIA JASIONOWICZ – 6 lat, SP 6 Świdnica

LENA DĄBRZALSKA – 7 lat, SP 6 Świdnica

JOANNA BARTOSIEWICZ – 9 lat, SP 105 Świdnica

DOROTA POLAK – SP 1 Świdnica

PATRYCJA ŚWIĘCICKA – SP 1 Świdnica

ROZALIA MISZKURO – SP 1 Świdnica

JULIANNA WALICHNOWSKA – SP 1 Świdnica

ADRIAN BĘTKOWSKI – SP 1 Świdnica

EMILIA RABKA – 7 lat, SP 105 Świdnica

IGOR LITWIŃCZUK – 7 lat, SP 105 Świdnica

ROKSANA CHRZANOWSKA – 8 lat, SP 105 Świdnica

KONSTANCJA BORKOWSKA – 8 lat, SP 105 Świdnica

ALEKSANDRA MYCZKOWSKA – 15 lat, Gimnazjum 2 Świdnica

NIKOLA HARAŹNA – 15 lat, Gimnazjum 1 Świdnica

WIKTORIA NETWINKO – 15 lat,Gimnazjum 1 Świdnica

MAX SZWEGLER – 15 lat,Gimnazjum 1 Świdnica

NATALIA RICHTSCHEID – 12 lat, SP Marcinowice

ALEKSANDRA PODANOWSKA – 10 lat, SP Marcinowice

MARIA NOWAK – 5 lat,Przedszkole Witoszów Dolny

MATEUSZ JOACHIMIAK- SOS-W Wyszków

MICHAŁ KRAWCZYK – SOS-W Wyszków

KACPER KRESOWIECKI – 8 lat, Społeczna SP Stowarzyszenia Edukacyjnego

Gorzów Wielkopolski

AMELIA SZCZEPKOWSKA – 8 lat, Społeczna SP Stowarzyszenia Edukacyjnego

Gorzów Wielkopolski

AMELIA ZGAMA – 14 lat, Gimnazjum 1 Nowy Targ

SŁAWOMIR WACŁAWEK – 15 lat , MOK Mszczonów

SZYMON JARGUS – 14 lat, Gimnazjum 8 Jaworzno

HANNA BRZĄKAŁA -12 lat, OCK Ostrzeszów

BŁAŻEJ TESKA – 18 lat , ZSZ Kurzętnik

WIKTORIA BRZEZIŃSKA – 8 lat , MDK Fabryczna Wrocław

NATALIA HEBISZ – MDK Fabryczna Wrocław

ALEKSANDRA KULAWIK – 12 lat,MDK Fabryczna Wrocław

MARTYNA SZYMAŃSKA – 15 lat, MDK Fabryczna Wrocław

ALEKSANDER ZIENTARA – 14 lat , Zespół Oświatowy Stare Kobiałki

MARTYNA PIETRZAK – 14 lat, ZSM 3 Grajewo

MAKSYMILIAN ZDEBSKI – 8 lat, SP 98 Kraków

MATEUSZ PABISIAK – 11 lat, SP 15 Konin

BŁAŻEJ WOLSKI – 7 lat, Zespół Szkół Sulęczyno

EMILIA JELIŃSKA – 6 lat, Zespół Szkół Sulęczyno

JAN JAŚKIEWICZ – 9 lat, SP 16 Wrocław

EMILIA TARASIEWICZ – 7 lat, ZS Sulęczyno

WERONIKA MALEJ – 12 lat, SP 51 Łódź

TOBIASZ DUDZIŃSKI – 10 lat, SP 51 Łódź

/opr. red./

Foto: mdk.swidnica.pl