Strona główna Sport Piłka nożna AKS nie zdobył Jędrzychowic

AKS nie zdobył Jędrzychowic

0

Bez goli zakończył się szlagier 13. kolejki grupy zachodniej piłkarskiej IV ligi. Drugi w tabeli (obecnie już trzeci) Apis Jędrzychowice podzielił się punktami z czwartym AKS-em Strzegom.

0000pilka2

Strzegomianie imponowali w ostatnich tygodniach dyspozycją strzelecką notując aż 24 trafienia w 3 kolejnych pojedynkach (10:1, 9:4 i 5:1), ale tym razem tak łatwo już nie było. Apis pokazał, że nie przez przypadek jest w czołówce tabeli sprawiając trochę kłopotów ekipie prowadzonej przez Jarosława Krzyżanowskiego. Ostatecznie zakończyło się remisem 0:0.

Apis Jędrzychowice – AKS Strzegom 0:0

AKS: Kretkowski, Durajczyk, Gołąbek, Sudoł, Krupnik, Alwin, J. Krzyżanowski, Domaradzki, Sobczak, A. Wasilewski (Kloc), M. Wasilewski (Nitarski)

Również z remisem weekendową serię spotkań zakończyli piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska występującej w grupie wschodniej. Zespół Tomasza Idziaka powalczył na wyjeździe z Piastem Nowa Ruda. Jaworzynianie przegrywali po pierwszej połowie 0:1, ale po zmianie stron Mateusz Salamon zdołał strzelić na 1:1.

Piast Nowa Ruda – Karolina Jaworzyna Śląska 1:1 (1:0)

Karolina: Wajdzik, Borowy (58′ Rogowski), Salamon, Mrowiec, M. Rosiak, Tatuśko (37′ D. Tymcik), Ptak, Roszak (81′ Jaszowski), Schmidt (66′ J. Rosiak), Mróz (81′ Czernicki), Ignatowicz

/Mateusz Dzień vel Rakoczy, [email protected]/

Poprzedni artykułPatriotyczny wernisaż
Następny artykułZasłużona wygrana Polonii-Stali w derbach regionu [FOTO]