Strona główna 0_Slider Ostatni wyjazd piłkarzy: Unia Bardo – Polonia-Stal Świdnica (relacja live)

Ostatni wyjazd piłkarzy: Unia Bardo – Polonia-Stal Świdnica (relacja live)

0

W swoim ostatnim meczu wyjazdowym w 2016 roku piłkarze Polonii-Stali Świdnica walczą o punkty z Unią Bardo. Start rywalizacji punktualnie o 14.00. Zapraszamy na relację live.

polonia-stal-swidnica-fot-artur-ciachowski-18

Do rozpoczęcia spotkania około 10 minut

Za moment zaczynamy mecz. Gramy w składzie: B. Kot, Kozachenko, Klemiński, Białas, Ł. Kot, Szuba, Filipczak, Jagieła, Łuszkiewicz, Borowy, Myrta

i już po pierwszym gwizdku arbitra… Ruszamy do gry

2′ – i pierwsza groźna akcja świdnicza, Filipczak dogrywa do Borowego, który zostaje powstrzymany przez obrońcę

Trudne warunki do gry, minimalnie minusowa temperatura

4′ – wrzutka rywali w pole karne, piłkę piąstkuje Kot

7′ – dośrodkowanie Szuby z rzutu rożnego, futbolówkę wyłapuje bramkarz

9′ – groźnie w naszej szesnastce, jeden z gospodarzy jednak na pozycji spalonej

13′ – Łuszkiewicz znakomicie urywa się lewym skrzydłem, dogrywa do Myrty, który pakuje piłkę do sieci! Prowadzimy 1:0!!!

16′ – w odpowiedzi miejscowi, napastnik przeciwników fatalnie przestrzelił z kilku metrów

22′ – gra przeniosła się do środka pola, miejscowi szukają swoich szans na wyrównanie, ale brakuje argumentów

30′ – Szydziak – żółta kartka dla zawodnika Unii

32′ – szansa na drugiego gola dla gości, Myrta przegrał pojedynek z ostatnim obrońcą

34′ – błąd przy wyprowadzaniu piłki, Szydziak z 10 metrów strzela na 1:1!!!

38′ – Myrta – żółta kartka

41′ – fantastyczna interwencja golkipera z Bardo po strzale głową Myrty!

42′ – Kozachenko próbował szukać Myrty, nasz napastnik minął się niestety z piłką

43′ – znakomita okazja Szuby, górą bramkarz

Dobry okres gry biało-zielonych

44′ – Jagieła uderza piłka przelatuje obok bramkarza, ale wybija ją obrońca. Chwilę później strzela Kozachenko lecz interweniuje bramkarz

45′ – starcie w naszym polu karnym – jedenastka dla Unii! Faulował Borowy

Fenomenalnie broni Kot – wciąż 1:1!!!

koniec pierwszej połowy – 1:1

rozpoczynamy drugą połowę

50′ – Borowy uderza z 20 metrów, broni bramkarz

55′ – Szczygieł zmienia Filipczaka

57′ – Szuba z rzutu wolnego w mur

62′ – zbyt krótko wybijamy piłkę i po raz drugi zostajemy skarceni. Przegrywamy 1:2!!!

65′ – Szczygieł uderza z 10 metrów, pewnie interweniuje bramkarz

68′ – P. Mazanka za Łuszkiewicza

75′ – świdniczan ratuje słupek

76′ – Borowy uderza piłkę głową, minimalnie niecelnie

82′ – Szuba dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłkę wybijają obrońcy

88′ – szukamy swojej szansy na wyrównanie, ale niestety dostajemy trzeci cios. Przegrywamy już 1:3 !

Koniec meczu przegrywamy 1:3

Poprzedni artykułSpektrum: Jakie filmy wskażą widzowie?
Następny artykułLary i Penaty: Podsumowanie projektów artystycznych