Strona główna 112 Nowa komendantka w Żarowie

Nowa komendantka w Żarowie

0

Pracę na stanowisku komendanta policji w Żarowie rozpoczęła 1 lipca, ale dopiero dziś otrzymała oficjalną decyzję na to stanowisko. Nominację nowej szefowej żarowskiej jednostki policji Katarzynie Wilk wręczył pierwszy zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy podinspektor Jarosław Nowaczyk.

kasia-wilk-zarow

Zdjęcie UM Żarów

W uroczystości, oprócz funkcjonariuszy z żarowskiego komisariatu policji, uczestniczyli także komendanci policji z innych jednostek powiatu świdnickiego oraz radni Rady Miejskiej Żarowa. – W imieniu mieszkańców naszej gminy serdecznie gratuluję dzisiejszej nominacji. Pani komendant jest z nami już kilka miesięcy i w tym czasie dała się poznać jako osoba rzetelna i konkretna. Dziś proszę przyjąć życzenia wytrwałości w pełnieniu zawodowego powołania, a przede wszystkim satysfakcji z pełnienia tak zaszczytnej funkcji – gratulował burmistrz Leszek Michalak.

Katarzyna Wilk, przed rozpoczęciem pracy w Żarowie pełniła funkcję zastępcy naczelnika wydziału kryminalnego policji w Świdnicy. Przed nią nowe obowiązki i wyzwania, choć jak sama przyznaje, taka specyfika pracy wcale nie jest jej obca. – Z pewnością to większa odpowiedzialność, ale także kolejne nowe doświadczenie. Dziękuję za dzisiejszą nominację i wsparcie ze strony moich współpracowników z komisariatu policji w Żarowie. Podziękowania składam również na ręce burmistrza Żarowa i radnych Rady Miejskiej za okazywaną pomoc i bardzo dobrą współpracę – mówiła.

Magdalena Pawlik, UM Żarów
opr. red.

Poprzedni artykułPrawie 14 milionów złotych na 500 plus
Następny artykułKamienice wypiękniały [FOTO]