Strona główna Wydarzenia Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorczych

Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorczych

0

13 września tego roku ruszyła kolejna edycja Akademii Przedsiębiorcy, organizowanej przez Bank Zachodni WBK oraz Fundusz Poręczeń Kredytowych Polfund. Akademia Przedsiębiorcy to cykl bezpłatnych prelekcji i warsztatów motywacyjno-edukacyjnych, skierowanych do polskich przedsiębiorców.

ap_2016_baner

Tegoroczna, VIII już edycja, poświęcona jest nowoczesnym technologiem wspierającym rozwój biznesu i wejście firmy na arenę międzynarodową. Uczestnicy zdobędą narzędzia, dzięki którym zdecydowanym krokiem będą mogli poruszać się ze swoją firmą w świecie wirtualnym. Program zachęca polskich przedsiębiorców do wykorzystywania potencjału Internetu i nowoczesnych technologii do promocji swojego biznesu czy świadczonych usług, pokazuje jak digital może wesprzeć rozwój firmy planującej ekspansję na rynki zagraniczne, jak drogą internetową pozyskać nowego kontrahenta i wreszcie jak sfinalizować transakcję w innej walucie.

Powodem coraz większego zainteresowania promocją firmy, przedsiębiorstwa w dobie Internetu jest po prostu jego efektywność opłacona relatywnie niewielkim kosztem promocji. Dzięki łatwym do opanowania narzędziom, jakie oferują aplikacje Internetowe typu Facebook, Instagram czy Skype, firma z łatwością może otworzyć się na nowe horyzonty, zwiększając swoją rozpoznawalność a docelowo poszerzając grupę klientów, w myśl słów Benjamina Frankilna „Kieruj swoim interesem, inaczej on pokieruje Tobą”.

Nowe rynki to nie tylko nowi kontrahenci, ale też nowe wymagania co do jakości, inne sposoby promocji czy odmienny charakter konkurencji. Tak więc warto wchodzić na zagraniczne rynki, a na pytanie „od czego zacząć?” odpowiedzą podczas konferencji eksperci. Przedsiębiorcy otrzymają praktyczne wskazówki w zakresie nowych ścieżek rozwoju i współpracy z kontrahentami zagranicznymi

Prelekcje poprowadzą specjaliści Banku Zachodniego WBK, Funduszu Poręczeń Kredytowych Polfund, partnerzy merytoryczni projektu, firma Microsoft oraz znawcy handlu zagranicznego z renomowanych firm. Olaf Osica – polski politolog, manager sektora think-tanków, doktor nauk społecznych i politycznych.

Szczegóły na www.akademia-przebdsiebiorcy.pl lub pod numerem infolinii 22 267 39 98

/artykuł nadesłany/

Poprzedni artykułGwiazdy na Festiwalu Filmowym Spektrum [FOTO]
Następny artykułNorwegowie zachwyceni renowacją enklawy Kościoła Pokoju [FOTO]