Strona główna 0_Slider Bezpłatne badania dla mieszkańców powiatu

Bezpłatne badania dla mieszkańców powiatu

0

Badanie ostrości wzroku, badanie ucha środkowego, porady dietetyka, porady fizjoterapeuty, diagnostyka wad postawy, badanie poziomu cukru we krwi, pomiar stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu to tylko niektóre z szeregu badań profilaktycznych przewidzianych w ramach akcji „Nasze zdrowie”.

zdrowie badania (22)Akcję organizuje starostwo powiatowe w Świdnicy wspólnie z Galerią Świdnicką  w tę sobotę, 19 listopada, w godzinach od 14.00 do 18.00. – To już kolejna akcja bezpłatnych badań dla mieszkańców Świdnicy i całego powiatu świdnickiego. Dotychczasowe akcje cieszyły się sporym zainteresowaniem. Także i na tę edycję zapraszamy wszystkich zainteresowanych – mówi Barbara Świętek z wydziału zdrowia i spraw społecznych starostwa w Świdnicy.

∗ ∗ ∗

Realizatorami akcji są: SP ZOZ Świdnica, NZOZ Centrum Rehabilitacji PROMYK, Audio-Care Aparaty Słuchowe, Szkoła Policealna Służb Społecznych i Medycznych, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Gabinet Dietetyczny „Dietaminka”, Gabinet Fizjoterapii – Edyta Zaorska-Rek.

Piotr Dębek, starostwo w Świdnicy

badania-11

Poprzedni artykułO prawach kobiet z Mateuszem Kijowskim i Kazimierą Szczuką
Następny artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]