Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki z piłkarskich aren

Wyniki z piłkarskich aren

0

Sporo się działo w ostatni weekend na boiskach niższych klas rozgrywkowych. Poniżej przedstawiamy rezultaty zanotowane na boiskach okręgówki oraz klas A i B.

uniwersalne

Rozgrywki seniorów:

8. kolejka klasy okręgowej: Grom Witków – Iskra Jaszkowa Dolna 1:1, Niemczanka Niemcza – Unia Złoty Stok 4:1, Piławianka Piława Górna – Zjednoczeni Żarów 0:2, Orlęta Krosnowice – Nysa Kłodzko 0:0, LKS Bystrzyca Górna – LKS Gola Świdnicka 5:0, Górnik Boguszów-Gorce – Zdrój Jedlina Zdrój 1:1, Pogoń Duszniki Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:0, MKS Szczawno Zdrój – Victoria Tuszyn 5:2.

9. kolejka (8.10 – 15.00): Victoria – Grom, Zamek – MKS Szczawno, Zdrój – Pogoń, LKS Gola – Górnik, Nysa – LKS Bystrzyca, Zjednoczeni – Orlęta, Unia – Piławianka, Iskra – Niemczanka.

Tabela:
1. Nysa Kłodzko – 8 – 20 – 28:6
2. Górnik Boguszów-G. – 8 – 20 – 15:6
3. Zjednoczeni Żarów – 8 – 19 – 16:7
4. LKS Bystrzyca G. – 8 – 16 – 19:7
5. Victoria Tuszyn – 8 – 14 – 16:9
6. MKS Szczawno Zdr. – 8 – 13 – 15:11
7. Pogoń Duszniki Zdr. – 8 – 11 – 10:10
8. Zamek Kamieniec – 8 – 10 – 13:14
9. Unia Złoty Stok – 8 – 9 – 13:16
10. Iskra Jaszkowa D. – 8 – 8 – 7:16
11. LKS Gola Świdnicka – 8 – 8 – 18:19
12. Zdrój Jedlina Zdr. – 8 – 8 – 15:13
13. Niemczanka Niemcza – 8 – 6 – 11:20
14. Orlęta Krosnowice – 8 – 6 – 8:19
15. Piławianka Piława G. – 8 – 6 – 7:23
16. Grom Witków – 8 – 1 – 6:21

8. kolejka klasy A – grupa I: Victoria II Świebodzice – Iskra Witków Śląski 3:1, KS Walim – Boxmet Piskorzów 5:1, Unia Bogaczowice – Orzeł Lubawka 6:1, Kłos Lutomia – Pogoń Pieszyce 0:2, Włókniarz Głuszyca – Skalnik Czarny Bór 0:0, Biały Orzeł Mieroszów – Sudety Dziećmorowice 2:1. Pauzowali Czarni Wałbrzych.

9. kolejka (8-9.10): Sudety – Victoria (ndz – 15.00), Skalnik – Biały Orzeł (ndz – 15.00), Pogoń – Włókniarz (sb – 16.00), Orzeł – Kłos (ndz – 15.00), Boxmet – Unia (ndz – 14.00), Iskra – Czarni (sb – 15.00). Pauzuje KS Walim.

Tabela:
1. Pogoń Pieszyce – 7 – 21 – 22:2
2. Unia Bogaczowice – 8 – 19 – 22:10
3. Biały Orzeł Mierosz. – 8 – 19 – 21:8
4. Sudety Dziećmor. – 7 – 15 – 19:7
5. Victoria II Świebodz. – 7 – 12 – 17:11
6. Włókniarz Głuszyca – 8 – 10 – 11:14
7. Orzeł Lubawka – 7 – 10 – 19:23
8. Iskra Witków Śląski – 7 – 8 – 15:17
9. Kłos Lutomia – 8 – 7 – 11:21
10. Czarni Wałbrzych – 7 – 6 – 9:20
11. KS Walim – 8 – 5 – 13:26
12. Boxmet Piskorzów – 7 – 3 – 13:24
13. Skalnik Czarny Bór – 7 – 3 – 8:17

8. kolejka klasy A – grupa II: Błękitni Słotwina – Płomień Makowice 4:4, Czarni Sieniawka – Zryw Łażany 6:2, Cukrownik Pszenno – Delta Słupice 4:1, Darbor Bolesławice – Granit Roztoka 1:8, Ślężanka Tąpadła – Herbapol Stanowice 2:2, Wenus Nowice – LKS Wiśniowa 1:0, Unia Jaroszów – Zieloni Mrowiny 1:0.

9. kolejka (8-9.10): Zieloni – Błękitni (ndz – 15.00), LKS – Unia (sb – 15.00), Herbapol – Wenus (ndz – 14.00), Granit – Ślężanka (sb – 15.00), Delta – Darbor (sb – 16.00), Zryw – Cukrownik (ndz – 11.00), Płomień – Czarni (sb – 16.00.

Tabela:
1. Granit Roztoka – 8 – 22 – 40:9
2. LKS Wiśniowa – 8 – 18 – 18:10
3. Czarni Sieniawka – 8 – 16 – 22:16
4. Unia Jaroszów – 8 – 16 – 13:11
5. Płomień Makowice – 8 – 13 – 19:17
6. Cukrownik Pszenno – 7 – 11 – 16:9
7. Błękitni Słotwina – 8 – 10 – 20:15
8. Wenus Nowice – 8 – 9 – 10:11
9. Delta Słupice – 8 – 9 – 13:21
10. Zieloni Mrowiny – 8 – 8 – 8:19
11. Darbor Bolesławice – 8 – 7 – 12:20
12. Ślężanka Tąpadła – 7 – 6 – 11:11
13. Herbapol Stanowice – 8 – 6 – 10:18
14. Zryw Łażany – 8 – 1 – 7:32

7. kolejka klasy B – grupa I: Tęcza Bolesławice – Podgórze Wałbrzych 0:4, Płomień Dobromierz – Grom Panków 4:1, Sokół Kostrza – MKS II Szczawno Zdrój 4:1, Błyskawica Kalno – Zagłębie Wałbrzych 2:2, Orzeł Witoszów – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 4:1, Huragan Olszany – Wierzbianka Wierzbna 2:8, Nysa Kłaczyna – LKS Piotrowice Świdnickie 0:3.

8. kolejka (9.10): Podgórze – LKS (11.00), Wierzbianka – Nysa (12.00), Górnik – Huragan (14.30), Zagłębie – Orzeł (11.00), MKS – Błyskawica (11.00), Grom – Sokół (11.00), Tęcza – Płomień (11.00).

Tabela:
1. Wierzbianka Wierzbna – 7 – 19 – 27:6
2. Górnik Nowe Miasto – 7 – 18 – 34:8
3. Podgórze Wałbrzych – 7 – 18 – 20:4
4. Orzeł Witoszów – 7 – 16 – 22:9
5. LKS Piotrowice Św. – 7 – 12 – 26:15
6. MKS II Szczawno Zdr. – 7 – 12 – 18:17
7. Nysa Kłaczyna – 7 – 12 – 17:11
8. Zagłębie Wałbrzych – 7 – 10 – 19:16
9. Sokół Kostrza – 7 – 9 – 20:21
10. Tęcza Bolesławice – 7 – 9 – 14:16
11. Błyskawica Kalno – 7 – 4 – 7:24
12. Płomień Dobromierz – 7 – 3 – 11:29
13. Grom Panków – 7 – 3 – 13:29
14. Huragan Olszany – 7 – 0 – 4:47

7. kolejka klasy B – grupa II: Płomień Sokolniki – Sparta Ostroszowice 0:1, Dąb Mościsko – LKS Gilów 0:5, LKS II Bystrzyca Górna – Flamenco Zebrzydów 0:1, Rawa Boleścin – Sparta Oleszna 1:3, Herkules Bojanice – Zgoda Grodziszcze 2:7, LKS Marcinowice – Błękitni Owiesno 2:1. Pauzował Gryf Burkatów.

8. kolejka (9.10): Sparta Ostr. – Błękitni (14.00), Zgoda – Gryf (11.00), Sparta Ol. – Herkules (13.00), Flamenco – Rawa (11.00), LKS Gilów – LKS II Bystrzyca (14.00), Płomień – Dąb (11.00). Pauzuje LKS Marcinowice.

Tabela:
1. LKS Marcinowice – 7 – 21 – 32:9
2. LKS Gilów – 6 – 16 – 32:9
3. Flamenco Zebrzydów – 7 – 16 – 24:5
4. Gryf Burkatów – 6 – 13 – 30:20
5. Sparta Oleszna – 7 – 13 – 28:25
6. Błękitni Owiesno – 7 – 12 – 18:14
7. Zgoda Grodziszcze – 7 – 9 – 20:13
8. Sparta Ostroszowice – 7 – 8 – 12:21
9. LKS II Bystrzyca G. – 6 – 7 – 8:9
10. Płomień Sokolniki – 6 – 4 – 10:14
11. Rawa Boleścin – 6 – 3 – 9:30
12. Herkules Bojanice – 6 – 0 – 11:35
13. Dąb Mościsko – 6 – 0 – 4:34

/Mateusz Dzień vel Rakoczy, [email protected]/