Strona główna 0_Slider Wygraj wejściówkę na koncert Luxtorpedy

Wygraj wejściówkę na koncert Luxtorpedy

0

Luxtorpeda to kolejni po Dawidzie Kwiatkowskim i Januszu Radku wykonawcy, wybrani w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych. Koncert dowodzonej przez Roberta „Litzę” Friedricha grupy zaplanowano na 11 listopada w Klubie Bolko w ramach trasy promującej tegoroczny album „Mywaswynas”. Na czytelnika Swidnica24.pl czeka podwójna wejściówka.

luxtorpeda-foto-01
Zespół Luxtorpeda, wykonujący szeroko pojętą muzykę rockową, powstał w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha, gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ. Do współpracy muzyk zaprosił gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika, związanych wcześniej z Armią oraz z formacją 2Tm2,3 oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka, znanego wcześniej z Turbo i Armii. W 2011 roku w trakcie nagrywania albumu skład uzupełnił wokalista Przemysław Frencel, raper znany z hip-hopowego duetu 52 Dębiec.

W zeszłym roku Luxtorpeda wydała EP’kę, której recenzję przygotował i zgłosił do Świdnickich Recenzji Muzycznych Piotr Bednarz, oto fragment: „Luxtorpeda stworzyła swoje charakterystyczne brzmienie, a na „Epce” słychać tego co najlepsze z poprzednich płyt – jest trochę brudu z pierwszej płyty (brzmienie wolnej gitary w „44 Dni”), trochę ostrych riffów znanych z „Robaków” („Shoah”) oraz przestrzeń z „Buraków” (znowu „44 dni”).”

Koncert Luxtorpedy rozpocznie się 11 listopada o godzinie 20:30 w Klubie Bolko. Bilety w przedsprzedaży kosztują 45 zł i można je kupić w Informacji Turystycznej w Świdnicy oraz w sieci Ticketpro.

KONKURS!

Jaki pojazd nazywano Luxtorpedą?

Pierwsza osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie, otrzyma podwójną wejściówkę na koncert. Na e-maile czekamy pod adresem [email protected] do 23 października 2016r. W temacie proszę wpisać Luxtorpeda, w treści odpowiedź, imię i nazwisko oraz numer telefonu (do wiadomości redakcji). Zwycięzca zostanie poinformowany telefonicznie.

ŚOK/opr. red.

Poprzedni artykułSadzą żonkile dla hospicjów
Następny artykułSiatkarze Volleya powalczą o pierwsze punkty w II lidze