Strona główna Wydarzenia Świdnica Warsztaty „Porozumienie bez przemocy”

Warsztaty „Porozumienie bez przemocy”

0

Fundacja Dom Pokoju zaprasza na bezpłatne warsztaty, których celem jest podniesienie kompetencji osób, wykonujących pracę o charakterze pro społecznym w Świdnicy – animatorów, pedagogów, wychowawców , opiekunów, członków organizacji pozarządowych, pracowników instytucji, ale też tak naprawdę wszystkich, którzy w swojej pracy spotykają się z ludźmi. 

warsztaty

W ramach warsztatów postaramy się przekazać  umiejętności komunikowania się bez przemocy, mediacji, zarządzania trudnymi sytuacjami. Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez wysłanie maila na adres warsztaty [email protected] . W tytule maila należy wpisać „Zgłoszenie na warsztaty” , w treści imię, nazwisko oraz numer telefonu do kontaktu. Ilość miejsc jest ograniczona – zachęcają organizatorzy.

Warsztaty poprowadzi Dorota Whitten – socjolog i mediator, zaangażowana w budowanie wielopoziomowego dialogu obywatelskiego i edukację – programy zarządzania konfliktem. Obie specjalności wspierają się wzajemnie i stanowią znakomity fundament do wykorzystywania metod ADR (appropriate dispute resolution) w procesach partycypacyjnych. Mediatorka w konfliktach społecznych, angażujących społeczność lokalną, w tym – praca w grupach ds. uchodźców, zespołach ds. uczniów obcojęzycznych, itp.

Organizator: Fundacja Dom Pokoju

Termin : 24 października godz. 10:00 – 16:00 ( część 1)

31 października godz. 10:00 – 16:00 ( część 2) 

Organizatorzy zapraszają również na otwarty wykład Dr. Małgorzaty Michel „Resocjalizacja w środowisku otwartym z elementami streetworkingu i mediacji”. Termin: 3 listopada godz. 14:00 – 16:00

Miejsce: Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, ul. Długa 33, Świdnica

Projekt dofinansowany przez Gminę Miasto Świdnica.

Kontakt w sprawie warsztatów:
Maria Zięba – koordynator projektu
Email. [email protected].com
Tel. (+48) 530165873

Poprzedni artykułŚwidnickie Gryfy 2016 rozdane [FOTO]
Następny artykułNoc Halloween w CINEMA3D [ROZSTRZYGNIĘCIE]