Strona główna Konkursy Noc Halloween w CINEMA3D

Noc Halloween w CINEMA3D [ROZSTRZYGNIĘCIE]

0

Halloween to super okazja dla wszystkich, którzy lubią się bać. 28 października w CINEMA3D o godzinie 22:00 startuje nocny Maraton Grozy. Podczas tej wyjątkowej nocy widzowie będą mogli obejrzeć 3 filmy: DARK HOUSE, QUEEN OF SPADES, SAWNEY:flesh of man. Każdy fan horroru spędzi w CINEMA3D przerażającą noc.

mg_960x960_post-facebook

Maratony filmowe to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którym jeden film nie wystarcza, dla tych, którzy lubią oglądać filmy „hurtowo”. Tym razem CINEMA3D zaprasza wielbicieli horroru na nocne oglądanie filmów w piątek 28 października od godz. 22:00. Podczas nocnego Maratonu Grozy Halloween będzie można obejrzeć: premierowo „DARK HOUSE”, „QUEEN OF SPADES” oraz „SAWNEY: flesh of man”.

Opisy filmów:
DARK HOUSE – Nick Di Santo dziedziczy dom po zmarłej w szpitalu psychiatrycznym matce. Kiedy wraz z ciężarną narzeczoną jedzie go zobaczyć, od mieszkańców miejscowości dowiaduje się, że dom został zniszczony w powodzi, która miała miejsce ponad 20 lat temu. Jednak z pomocą miejscowych geodetów odnajduje dom. Zniszczony, mroczny i strzeżony przez dziwną grupę mężczyzn uzbrojonych w siekiery. To dopiero zapowiedź wydarzeń, jakie rozegrają się na granicy światów.

dark-house

QUEEN OF SPADES – Jedna z legend mówi o istnieniu złowieszczej istoty nazywanej „Damą Pikową”, postaci na wskroś złej. Tym, którzy śpią obcina włosy, a Ci którzy ją zobaczą, popadają w obłęd lub umierają… Pewnego dnia czterech nastolatków zamieszkujących rosyjskie blokowisko, w zupełnej ciemności staje przed lustrem i trzy razy wypowiada imię Damy Pikowej… Miał to być kolejny żart zgranej paczki przyjaciół… Do czasu, gdy jeden z nich nagle umiera na atak serca. Stopniowo dociera do nich, że przywołali coś śmiertelnie niebezpiecznego, i że nie wszystkie legendy są mitem…

queen-of-spades-the-dark-side

SAWNEY: flesh of man – Film opowiada historię owianego legendą kanibala Sanwey Beana, który wraz ze swą rodziną zamieszkuje góry Szkocji. Ta krwiożercza banda podstępnie wabi swe ofiary, po to by zaciągnąć je do legowiska Sawney’a – tam poddane okrutnym torturom giną w niewyobrażalnych cierpieniach. Do walki z wynaturzonym kanibalem staje miejscowy inspektor policji, przeszkadza mu w tym jednak młody dziennikarz, który za wszelką cenę chce zrobić ciekawy materiał. Ich obu czeka brutalna i krwawa walka.

sawney-flesh-of-man

Nocny Maraton Grozy w CINEMA3D, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów horroru. Bilety dostępne w kinach i na www.cinema3d.plw cenie 25 złotych. Podczas Maratonu Grozy bezpłatna dolewka napoju zakupionego w barze.

Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na Maraton Grozy. Dwie osoby, które jako pierwsze przyślą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe na adres [email protected] wpisując w tytule MARATON GROZY zostaną nagrodzone. Proszę także o podanie w treści maila imienia, nazwiska i numeru telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgody na publikację danych (poza telefonem). Oto pytanie:

Co jest uznawane za główny symbol Halloween?

Na odpowiedzi czekamy do wtorku 25 października.

Laureatami konkursu są pani Anna Kuska oraz pan Michał Bartczyszyn. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

/artykuł nadesłany/

 

Poprzedni artykułWarsztaty „Porozumienie bez przemocy”
Następny artykułDzień Dawcy Szpiku. Przyjdź na Rynek! [FOTO]