Strona główna 0_Slider Trenowali bliskość

Trenowali bliskość [FOTO]

0

Jak być bliżej swojego dziecka? Tego też warto się uczyć, o czym przekonali się uczestnicy Tygodnia Bliskości. Świdnickie Stowarzyszenie Mam „Mamy co Kochamy” przeprowadziło warsztaty dla rodziców. A to wszystko za sprawą dwóch stowarzyszeniowych mam: Moniki Kalitki i Katarzyny Kopacz-Brodowskiej.

warsztaty-bliskosci-1– Rozpoczęliśmy od nauki masażu Shantala dla niemowląt i małych dzieci pod okiem instruktorki Agnieszki Rogaczewskiej – mówi Agnieszka Poroś-Łojewska, prezes Stowarzyszenia.  „Mamy co Kochamy” zaprosiły na warsztaty chustonoszenia z Moniką Kalitką oraz na rozmowę z promotorką karmienia piersią i doulą Katarzyną Romanowską. W programie znalazła się  nauka motania chust pod okiem Moniki Kalitki, instruktorki chustonoszenia i członkini stowarzyszenia oraz „Szkoła dla rodziców”, czyli warsztaty doskonalące umiejętności wychowawcze z Pauliną Rękas i Urszulą Larecką. O tym, jak pomóc kręgosłupowi kobiety po porodzie pokazała Renata Śliwa, a jak poprawić komunikację dzieci, które chciałyby mówić, ale nie potrafią – zaprezentowała Mirosława Cader. O odżywianiu w zgodzie z naturą mówiła  z kolei Małgorzata Czerwińska, członkini zarządu stowarzyszenia. – W warsztatach łącznie wzięło udział około siedemdziesięciu rodziców – mówi Monika Adamczyk, sekretarz Stowarzyszenia.

To była druga już edycja Tygodnia Bliskości organizowana przez „Mamy co Kochamy”. – Z pewnością przygotujemy coś i za rok – mówią stowarzyszeniowe mamy.

opr. red.
Zdjęcia nadesłane przez Stowarzyszenie „Mamy co kochamy”

Poprzedni artykułJubileusz przyjaźni i nowe partnerstwo
Następny artykułŚwidniccy nauczyciele pikietują we Wrocławiu